Archiwum 2009/2010


Archiwum:
2009/2010

Drużyny

AGROBUD
  • Desperak Piotr
  • Hudy Marcin
  • Józiak Bartosz
  • Kowalski Paweł
  • Nowek Damian
  • Osuchowski Kacper
  • Tomczyk Karol
  • Tomczyk Łukasz (z)
  • Warzecha Przemysław
  • Żłobiński Bartosz
  • Wróbel Piotr
  • Gosek Roland
DEKART
  • Ciszewski Bartosz
  • Gadomski Jan
  • Gadomski Sebastian
  • Ignaczak Łukasz
  • Malina Andrzej (z)
  • Młyńczyk Piotr
  • Nowak Tomasz
  • Sękiewicz Tomasz
  • Staśkiewicz Rafał (z)
  • Zając Paweł
  • Zarębski Łukasz
  • Zarębski Tomasz
FA-METAL
  • Jelonek Włodzimierz
  • Dychtoń Bogdan
  • Krysiak Jarosław
  • Jelonek Krzysztof
  • Maj Witold
  • Matuszczyk Artur
  • Fajer Wiesław
  • Strzelczyk Ireneusz
  • Zatyka Stanisław
  • Młyńczyk Kamil (z)
  • Dobosz Dariusz
GMINA WRĘCZYCA
  • Dąbrowski Waldemar
  • Dudek Mariusz (z)
  • Janik Piotr
  • Jaskuła Sławomir
  • Jelonek Łukasz
  • Jurczyński Łukasz
  • Kukuła Adam
  • Lamik Tomasz
  • Maźniak Paweł
  • Szewczyk Mirosław (z)
KORAL
  • Biernacki Maciej
  • Golis Łukasz
  • Golis Paweł
  • Jagielski Witold
  • Kulejewski Grzegorz
  • Kurowski Piotr
  • Nowak Zbigniew
  • Rogaczewski Andrzej (z)
  • Starczewski Rafał
  • Tomczyk Tomasz
  • Wydmuch Andrzej
  • Zielonka Sebastian
PANELUKS PANKI
  • Berg Roman
  • Banasik Mariusz
  • Brzęczek Dariusz
  • Brzęczek Jarosław
  • Furmanek Maciej (z)
  • Głąb Grzegorz
  • Gorzelak Waldemar
  • Jelonek Witold
  • Kozak Wojciech
  • Sokołowski Grzegorz (z)
  • Owczarek Rafał
  • Drzazga Marek
SEVEN-II
  • Glomb Norbert
  • Palutkiewicz Bogdan (z)
  • Palutkiewicz Janusz
  • Kulig Marcin
  • Kowalczyk Rafał
  • Palutkiewicz Adam (z)
  • Zielonka Maciej
  • Palutkiewicz Marek
  • Wróblewski Mariusz
  • Binek Andrzej
  • Musiał Jan
STOL-MEBLE  SZARLEJKA
  • Danilczyk Robert
  • Kowalczyk Tomasz
  • Makuch Mirosław
  • Matysiak Krzysztof
  • Mrowiec Adrian
  • Olejniczak Dariusz
  • Parkitny Łukasz
  • Sośniak Dariusz
  • Tomzik Przemysław
  • Walaszczyk Piotr
  • Warzecha Jarosław (z)
  • Wcisło Sławomir
TARTAK PUSZCZEW
  • Kielan Michał
  • Żurek Paweł
  • Kubicki Krzysztof
  • Tukaj Mateusz
  • Szymanek Rafał
  • Labocha Paweł (z)
  • Sośniak Mariusz
  • Szajer Paweł
  • Paruzel Jacek Łukasz
  • Janik Daniel
  • Szleper Arkadiusz
  • Sobczak Grzegorz
UG MYKANÓW
  • Kardaś Krzysztof
  • Wójcik Michał
  • Jagielski Damian
  • Kluźniak Andrzej
  • Świąć Zbigniew
  • Kowalski Mirosław
  • Bernat Kamil (z)
  • Hawier Julian Fon
  • Giampiero Giulini
  • Miśta Piotr
  • Błaszczyk Dariusz
  • Swedrak Dariusz
  • Zając Sławomir
URZĄD SKARBOWY
  • Chwist Paweł
  • Pyzik Andrzej
  • Suchański Kamil
  • Wierus Roman
  • Szewczyk Michał
  • Krupa Waldemar
  • Rzepecki Marcin
  • Przygoda Witold
  • Sroka Piotr
  • Kotkowski Dariusz
  • Mazik Przemysław (z)
  • Cocek Damian
ZIB UG MIEDŹNO
  • Pałczyński Piotr
  • Nowak Grzegorz
  • Rychel Piotr
  • Michalec Michał
  • Wiszard Mariusz
  • Lazik Krzysztof
  • Hyra Szczepan
  • Kowalik Janusz (z)
  • Bernat Dariusz
  • Psuj Jacek
  • Czajkowski Bartosz
  • Koziorkiewicz Sylwester
SĘDZIOWIE
  • Tomasz Barański
  • Michał Klimas

(wyróżnione nazwiska to osoby zgłoszone do rozgrywek OZPN)
© G 2016 Strona główna