Amatorska Liga Halowej Piłki Nożnej w Kłobucku





I KOLEJKA 06.12.2019 r.

18:30 QUALITY-MARBRUK TEAM
19:00 LEWAR Panki-ANTRA Kłobuck
19:30 KORAL-SEVEN Kłobuck-ZIB BERNAT Miedźno
20:00 NICEHAFT-URB JANKOWSKI
20:30 ROMTRANS Ostrowy-ZI-ART Łobodno
21:00 SPPP POLICJA-STALCO Kłobuck

II KOLEJKA 13.12.2019 r.

18:30 LEWAR Panki-ZI-ART Łobodno
19:00 QUALITY-STALCO Kłobuck
19:30 NICEHAFT-MARBRUK TEAM
20:00 KORAL-SEVEN Kłobuck-ANTRA Kłobuck
20:30 ROMTRANS Ostrowy-SPPP POLICJA
21:00 URB JANKOWSKI-ZIB BERNAT Miedźno

III KOLEJKA 20.12.2019 r.

18:30 MARBRUK TEAM-STALCO Kłobuck
19:00 ZIB BERNAT Miedźno-ZI-ART Łobodno
19:30 NICEHAFT-LEWAR Panki
20:00 KORAL-SEVEN Kłobuck-QUALITY
20:30 ANTRA Kłobuck-SPPP POLICJA
21:00 URB JANKOWSKI-ROMTRANS Ostrowy

IV KOLEJKA 03.01.2020 r.

18:30 SPPP POLICJA-NICEHAFT
19:00 QUALITY-ZIB BERNAT Miedźno
19:30 MARBRUK TEAM-ANTRA Kłobuck
20:00 STALCO Kłobuck-KORAL-SEVEN Kłobuck
20:30 ROMTRANS Ostrowy-LEWAR Panki
21:00 ZI-ART Łobodno-URB JANKOWSKI

V KOLEJKA 10.01.2020 r.

18:30 ZI-ART Łobodno-SPPP POLICJA
19:00 ANTRA Kłobuck-QUALITY
19:30 KORAL-SEVEN Kłobuck-NICEHAFT
20:00 ZIB BERNAT Miedźno-STALCO Kłobuck
20:30 MARBRUK TEAM-ROMTRANS Ostrowy
21:00 URB JANKOWSKI-LEWAR Panki

VI KOLEJKA 17.01.2020 r.

18:30 ZIB BERNAT Miedźno-MARBRUK TEAM
19:00 KORAL-SEVEN Kłobuck-SPPP POLICJA
19:30 LEWAR Panki-QUALITY
20:00 NICEHAFT-ROMTRANS Ostrowy
20:30 ANTRA Kłobuck-ZI-ART Łobodno
21:00 URB JANKOWSKI-STALCO Kłobuck

VII KOLEJKA 24.01.2020 r.

18:30 MARBRUK TEAM-LEWAR Panki
19:00 ZIB BERNAT Miedźno-SPPP POLICJA
19:30 STALCO Kłobuck-ROMTRANS Ostrowy
20:00 ANTRA Kłobuck-NICEHAFT
20:30 URB JANKOWSKI-KORAL-SEVEN Kłobuck
21:00 ZI-ART Łobodno-QUALITY

VIII KOLEJKA 31.01.2020 r.

18:30 SPPP POLICJA-QUALITY
19:00 MARBRUK TEAM-KORAL-SEVEN Kłobuck
19:30 ZIB BERNAT Miedźno-ROMTRANS Ostrowy
20:00 STALCO Kłobuck-LEWAR Panki
20:30 ZI-ART Łobodno-NICEHAFT
21:00 ANTRA Kłobuck-URB JANKOWSKI

IX KOLEJKA 07.02.2020 r.

18:30 LEWAR Panki-SPPP POLICJA
19:00 NICEHAFT-STALCO Kłobuck
19:30 ANTRA Kłobuck-ZIB BERNAT Miedźno
20:00 QUALITY-ROMTRANS Ostrowy
20:30 KORAL-SEVEN Kłobuck-ZI-ART Łobodno
21:00 URB JANKOWSKI-MARBRUK TEAM

X KOLEJKA 14.02.2020 r.

18:30 SPPP POLICJA-URB JANKOWSKI
19:00 LEWAR Panki-ZIB BERNAT Miedźno
19:30 QUALITY-NICEHAFT
20:00 ROMTRANS Ostrowy-KORAL-SEVEN Kłobuck
20:30 STALCO Kłobuck-ANTRA Kłobuck
21:00 ZI-ART Łobodno-MARBRUK TEAM

XI KOLEJKA !!! START GODZINA 18:00 !!! 21.02.2020 r.

18:00 SPPP POLICJA-MARBRUK TEAM
18:30 STALCO Kłobuck-ZI-ART Łobodno
19:00 LEWAR Panki-KORAL-SEVEN Kłobuck
19:30 ROMTRANS Ostrowy-ANTRA Kłobuck
20:00 NICEHAFT-ZIB BERNAT Miedźno
20:30 QUALITY-URB JANKOWSKI
21:15 Zakończenie i rozdanie nagród

Patronat oraz Sponsorzy:
Seven-II
Urząd Miasta Kłobuck
Starostwo Kłobuck
OZPN
Kanal ZIelony
Ekobud
Stalco
Antra
Gazeta Kłobucka
astar.czest.pl
cz-pilka.pl
GIS
SP nr3 w Kłobucku
© G 2021 Strona główna