Amatorska Liga Halowej Piłki Nożnej w Kłobucku





I KOLEJKA 08.12.2017r.

18:30 STALCO Kłobuck-ZALCHEM Zwierzyniec
19:00 ZIB BERNAT Miedźno-GMINA Mykanów
19:30 PEWNIAK-AUTODAR Cz-wa-MARBUD Kłobuck
20:00 ANTRA Kłobuck-PANELUKS Panki
20:30 KORAL-SEVEN Kłobuck-FC Kamyk
21:00 PATYNKI Łobodno-ROMTRANS-GOLSE Ostrowy

II KOLEJKA 15.12.2017r.

18:30 GMINA Mykanów-STALCO Kłobuck
19:00 FC Kamyk-ANTRA Kłobuck
19:30 MARBUD Kłobuck-ZIB BERNAT Miedźno
20:00 ZALCHEM Zwierzyniec-KORAL-SEVEN Kłobuck
20:30 PEWNIAK-AUTODAR Cz-wa-PATYNKI Łobodno
21:00 PANELUKS Panki-ROMTRANS-GOLSE Ostrowy

III KOLEJKA 22.12.2017r.

18:30 GMINA Mykanów-PANELUKS Panki
19:00 ZALCHEM Zwierzyniec-FC Kamyk
19:30 STALCO Kłobuck-PATYNKI Łobodno
20:00 PEWNIAK-AUTODAR Cz-wa-ANTRA Kłobuck
20:30 MARBUD Kłobuck-ROMTRANS-GOLSE Ostrowy
21:00 ZIB BERNAT Miedźno-KORAL-SEVEN Kłobuck

IV KOLEJKA 29.12.2017r.

18:30 GMINA Mykanów-ZALCHEM Zwierzyniec
19:00 MARBUD Kłobuck-FC Kamyk
19:30 STALCO Kłobuck-ANTRA Kłobuck
20:00 PEWNIAK-AUTODAR Cz-wa-PANELUKS Panki
20:30 KORAL-SEVEN Kłobuck-PATYNKI Łobodno
21:00 ZIB BERNAT Miedźno-ROMTRANS-GOLSE Ostrowy

V KOLEJKA 05.01.2018r.

18:30 GMINA Mykanów-ANTRA Kłobuck
19:00 ZALCHEM Zwierzyniec-ROMTRANS-GOLSE Ostrowy
19:30 FC Kamyk-PANELUKS Panki
20:00 PEWNIAK-AUTODAR Cz-wa-STALCO Kłobuck
20:30 MARBUD Kłobuck-KORAL-SEVEN Kłobuck
21:00 ZIB BERNAT Miedźno-PATYNKI Łobodno

VI KOLEJKA 12.01.2018r.

18:30 ANTRA Kłobuck-ZALCHEM Zwierzyniec
19:00 PATYNKI Łobodno-PANELUKS Panki
19:30 STALCO Kłobuck-MARBUD Kłobuck
20:00 ZIB BERNAT Miedźno-PEWNIAK-AUTODAR Cz-wa
20:30 ROMTRANS-GOLSE Ostrowy-FC Kamyk
21:00 KORAL-SEVEN Kłobuck-GMINA Mykanów

VII KOLEJKA 19.01.2018r.

18:30 MARBUD Kłobuck-GMINA Mykanów
19:00 PEWNIAK-AUTODAR Cz-wa-ZALCHEM Zwierzyniec
19:30 STALCO Kłobuck-PANELUKS Panki
20:00 ZIB BERNAT Miedźno-FC Kamyk
20:30 KORAL-SEVEN Kłobuck-ROMTRANS-GOLSE Ostrowy
21:00 PATYNKI Łobodno-ANTRA Kłobuck

VIII KOLEJKA 26.01.2018r.

18:30 GMINA Mykanów-PEWNIAK-AUTODAR Cz-wa
19:00 ZALCHEM Zwierzyniec-ZIB BERNAT Miedźno
19:30 MARBUD Kłobuck-PATYNKI Łobodno
20:00 FC Kamyk-STALCO Kłobuck
20:30 PANELUKS Panki-KORAL-SEVEN Kłobuck
21:00 ROMTRANS-GOLSE Ostrowy-ANTRA Kłobuck

IX KOLEJKA 02.02.2018r.

18:30 PANELUKS Panki-ZALCHEM Zwierzyniec
19:00 ANTRA Kłobuck-MARBUD Kłobuck
19:30 PATYNKI Łobodno-FC Kamyk
20:00 ROMTRANS-GOLSE Ostrowy-GMINA Mykanów
20:30 KORAL-SEVEN Kłobuck-PEWNIAK-AUTODAR Cz-wa
21:00 STALCO Kłobuck-ZIB BERNAT Miedźno

X KOLEJKA 09.02.2018r.

18:30 PANELUKS Panki-MARBUD Kłobuck
19:00 FC Kamyk-GMINA Mykanów
19:30 PATYNKI Łobodno-ZALCHEM Zwierzyniec
20:00 ANTRA Kłobuck-ZIB BERNAT Miedźno
20:30 KORAL-SEVEN Kłobuck-STALCO Kłobuck
21:00 ROMTRANS-GOLSE Ostrowy-PEWNIAK-AUTODAR Cz-wa

XI KOLEJKA !!! START GODZINA 18:00 !!! 16.02.2018r.

18:00 GMINA Mykanów-PATYNKI Łobodno
18:30 ZALCHEM Zwierzyniec-MARBUD Kłobuck
19:00 FC Kamyk-PEWNIAK-AUTODAR Cz-wa
19:30 PANELUKS Panki-ZIB BERNAT Miedźno
20:00 ROMTRANS-GOLSE Ostrowy-STALCO Kłobuck
20:30 ANTRA Kłobuck-KORAL-SEVEN Kłobuck
21:15 Zakończenie i rozdanie nagród

Patronat oraz Sponsorzy:
Seven-II
Urząd Miasta Kłobuck
Starostwo Kłobuck
Kanal ZIelony
Ekobud
Stalco
Antra
Gazeta Kłobucka
astar.czest.pl
cz-pilka.pl
GIS
Gimnazjum Kłobuck
© G 2018 Strona główna