Amatorska Liga Halowej Piłki Nożnej w Kłobucku

Komentarze

montre rolex sport prix
19 Lip 2017, 06:44
Goodness, this sounds awesome!
<a href="http://www.crownuhr.nl/fr/rolex-sea-dweller-watches-c2/" >montre rolex sport prix</a> [url=http://www.crownuhr.nl/fr/rolex-sea-dweller-watches-c2/]montre rolex sport prix[/url]
ring love gold replik
16 Lip 2017, 12:22
cartierlovejesduas Obrigado pelo apoio Reginaldo, precisamos fazer algo mesmo. Eu sou como o beija-flor daquela fábula que tenta apagar o incendio na mata levando gotinhas de água no seu bico.. Nao posso resolver o problema, mas estou fazendo o que posso, a minha parte.
[url=http://www.wieschmucktragen.com/roxy-jacenko-kaufen-cartier-ringe-hals ketten-und-armbaender.html]ring love gold replik[/url]
TimothyVen
01 Lip 2017, 11:28
301 Moved Permanently
<a href=https://www.viagrapascherfr.com/>301 Moved Permanently!</a>
ALHPN
07 Mar 2017, 12:39
Zakończenie XI Amatorskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej
Kłobuck 2016/17:

Zaproszeni goście, sponsorzy, fundatorzy nagród w naszych rozgrywkach:
Burmistrz Miasta i Gminy Kłobuck – Jerzy Zakrzewski
Vice Starosta Kłobucki – Maciej Biernacki;
Członek Zarządu Powiatu – Krzysztof Nowak
Dyrektor Gimnazjum – ­Paweł Kotkowski
Firmy które wspomogły w różny sposób nasze rozgrywki: FAMETAL, EKOBUD - bracia Misiak, STALCO, ANTRA, AVENET oraz z urzędu- SEVEN-II i KORAL.
Obsługa prasowa: Gazeta Kłobucka - Stanisław Wrzesiński, portale internetowe astarczest.pl, cz-piłka.
Obsługa ALHPN:
Obsługa kamery: Zielonka Maciej (Kanał Zielony)
Obsługa strony internetowej: Marek Palutkiewicz, Grzegorz Palutkiewicz
Obsługa konsoli (nagłośnienie, tablica wyników): Wojnowski Damian, Żurawski Szymon
Ochrona: Policja
Dziękujemy całej obsłudze hali.

Trochę statystyki:

Do XI turnieju zostało zgłoszonych 138 zawodników, w tym w wieku do 30 lat - 52; 30+ - 41; w wieku 40+ wystąpiło 37 i w wieku 50+ 8 zawodników. W SEVEN/KORAL i ZIB Bernat wystąpiły dwa pokolenia piłkarzy Janusz i Marek Palutkiewicz oraz Dariusz i Kamil Bernat.
Strzelono 351 bramki, co daje w 66 meczach 5,32 bramki na mecz, najmniej ich padło w kolejce 6 (24), a najwięcej w 5 (39); na listę strzelców wpisało się 84 zawodników.
Sędziowało 4 arbitrów: Andrzej Bartelt i Piotr Skuza główni arbitrzy naszej ligi oraz Zenon Dąbrowski i Stanisław Toborek.
Dziękujemy.

Drużyny: nagrody i wyróżnienia
Tabela:

XII PROMIL (24) Najmłodsza drużyna ligi. Ambicji i woli walki do samego końca nie można im odmówić. Niestety kontuzje i braki kadrowe nie pozwoliły im powalczyć o punkty, jednak nie zrażali się i w każdym meczu dawali z siebie wszystko. Najlepszy mecz rozegrali z liderem.

XI AGG RE Cz-wa (26) Nowa drużyna w naszej lidze. Tu miejsce w tabeli zdecydowanie nie odpowiada ich możliwościom. Z meczu na mecz byli coraz groźniejsi, urywając punkty najlepszym, jednak zabrakło trochę doświadczenia by zająć wyższe miejsce.

X KANTOR DEMARKO (38) Drużyna, której zawodnicy grali już na kłobuckim parkiecie w ubiegłym roku ze znacznym sukcesem i w tym z pewnością liczyli na podobny wynik, jednak nie najlepszy początek nie pozwolił na walkę o wyższe miejsca, choć ostatnie mecze były już bardzo dobre.

IX OLDBOYS Miedźno (37) - Drużyna, której nazwa nie do końca odpowiada prawdzie, bo są zespoły o średniej wieku wyższej niż Oldboysi. Drużyna waleczna i ambitna, w trakcie ligi kiilkukrotnie zaskoczyła remisując lub wygrywając z czołówką tabeli. Zapewne za rok będzie aspirować o miejsca wyżej.

VIII PANELUKS Panki (35) Drużyna doświadczona, ze świetnymi indywidualnościami, bardzo długo utrzymywała się w czołówce, zdobywając punkty z wyżej notowanymi przeciwnikami. Po dobrym początku przyszło kilka gorszych rezultatów i ostatecznie drużyna Paneluksu zajęła 8 miejsce.

VII ZIB Bernat Miedźno (40) Najstarsza drużyna w zestawieniu ALHPN, trzykrotny zwycięzca tej ligi, w tym roku, przetrzebiony przez kontuzje nie zdołał obronić ubiegłorocznego tytułu, ale walki do końca i umiejętności nie można zawodnikom odmówić.

VI JAGIELLOŃCZYCY (37) Drużyna dobrze znana w naszych rozgrywkach, w tym roku w nieco zmienionym składzie. Zespół zgrany, dobry technicznie, choć nie ustrzegł się wahań formy w bieżącej edycji. Pogromca faworytów, jedna z zaledwie dwóch drużyn, które zdołały pokonać mistrza ligi.

V ROMTRANS GOLSE (37) Drużyna o solidnej taktyce, złożona z wielu doświadczonych piłkarzy i wyróżniających się indywidualnościach. Świetna gra z tyłu i groźne kontrataki stały się jej wizytówką i pozwoliły zająć wysokie miejsce w bieżącej edycji.

IV STALCO (33) Drużyna niemal w całości złożona z zawodników z Kłobucka, tym bardziej cieszy tak wysokie miejsce w lidze. Zawodnicy ambitni, o sporych umiejętnościach, walczący do końca, nieraz rozstrzygający o wyniku w ostatnich sekundach meczu. Dawno drużyny z Kłobucka nie były tak wysoko i trzeba się cieszyć z osiągniętego celu, choć jakiś niedosyt pozostał.

III KORAL/SEVEN Kłobuck (35) – Drużyny Koral i Seven-II po raz drugi w historii ligi połączyły siły, by zawalczyć o podium. Poprzednio, w szóstej edycji, do trzeciego miejsca zabrakło im punktu. Tym razem ten jeden punkt zadecydował o ich miejscu na podium. Choć braki kadrowe i liczne roszady w składzie nie pozwoliły im na ustabilizowanie gry, to główny trzon drużyny grał na tyle dobrze, by walczyć z najlepszymi.

II. FA-METAL Częstochowa (39) – Choć początek rozgrywek nie zapowiadał tak dobrego wyniku, to w końcówce zespół Wiesława Fajera zdawał się nie do zatrzymania. Doświadczenie zawodników, świetne indywidualności i wygrane w kluczowych meczach pozwoliły drużynie FA-METALU na zajęcie wysokiego miejsca na podium.

I. ANTRA Kłobuck (30) Kilka drobnych, ale kluczowych zmian w składzie po ubiegłorocznych doświadczeniach i zespół Łukasza Skwary, jako druga drużyna z Kłobucka w historii ALHPN, zdobywa najwyższe trofeum w lidze. Wielkie gratulacje i brawa.

XI edycja z pewnością przejdzie do historii za sprawą ostatniego meczu w tych rozgrywkach, pomiędzy ROMTRANSEM GOLSE Ostrowy i STALCO Kłobuck. Wysoki poziom meczu, emocje do ostatnich sekund, poświęcenie zawodników, a także waga tego pojedynku, decydującego o układzie w tabeli, przekroczyła najśmielsze oczekiwania oglądających. Owacje na stojąco kibiców dla tych drużyn były w pełni zasłużone.

Fair-play: 5 drużyn zakończyły ligę bez kartek: FAMETAL, KORAL/SEVEN, KANTOR DEMARKO, PANELUKS i PROMIL. Za hart ducha, amibicję i wolę walki nagrodę fair-play otrzymała drużyna PROMIL Kłobuck.

Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Cezary Tomziński (ANTRA) 24 gole (rekord goli w 11 edycjach ligi)..
Nominowani bramkarze: Szewczyk Mirosław (ANTRA), Kępa Paweł (ROMTRANS); Janicki Szymon (AGG), Malina Andrzej (K/S), Ciszewski Bartosz (STALCO), Psuj Jacek (OLDBOYS).
Kapitanowie drużyn zdecydowali o wyborze na najlepszego bramkarza XI edycji: Kępa Paweł (ROMTRANS).
2 nagrody MVP
Najlepszy zawodnik MVP wśród zawodników nie zrzeszonych (nagroda przyznana przez organizatorów) – Michał Strzelczyk (ANTRA).
Nominowani najlepsi zawodnicy: Jacek Rokosa (KORAL/SEVEN), Cezary Tomziński (ANTRA), Gala Paweł (Romtrans), Cianciara Jan (ZIB Bernat), Hyra Robert (Paneluks), Skoczek Marcin (FAMETAL), Kos Dawid (Fametal), Chajduś Patryk (Fametal).
Wiekszość głosów otrzymał Jacek Rokosa (KORAL/SEVEN)
Dziękujemy aktywnym forumowiczom, których opinie ożywiały naszą ligę. Dziękujemy kibicom za frekwencję, za doping i żywe reakcje, a zawodnikom za emocje do ostatniego gwizdka.

Organizatorzy:
Janusz Palutkiewicz, Witold Jagielski, Marek Palutkiewicz.
Kłobuck 03 III 2017.
Widz
06 Mar 2017, 22:00
Wielki Cenzorze powiedz w którym miejscu komuś ubliżyłem?
Nazwanie kogoś gwiazdą jest ubliżające?
Obserwuje Waszą ligę i ligi częstochowskie od trzech lat i zdanie na temat niektórych zawodników sobie wyrobiłem.
Drużyna ZIB na papierze bardzo mocna powinna być przynajmniej trzecia , a tymczasem co? 7 miejsce.Część drużyny ZIB-u zamiast gwiazdorzyć powinni ambitnie walczyć a nie szukać winy u innych, prawdopodobnie obce jet im zdanie "jeden za wszystkich wszyscy za jednego". Kolega żle zagrał ,stracił piłkę zapierdzielam za niego a nie stoję i go jeszcze opierdzielam.Być może ktoś ma inne zdanie ale ja tak to widzę.

Swojego nazwiska się nie wstydzę i nie boję się podać ponieważ nikogo nie obraziłem ,a jeżeli ktoś się czuje dotknięty to przepraszam.

pozdrawiam
Andrzej Popiołek
Nowa Brzeżnica
Uwaga!!! Uwaga !!! Uwaga!!!
06 Mar 2017, 19:54
Kto kolwiek widział, kto kolwiek wie?!!! Podczasz świętowania zakończenia naszej ligi w restauracji eldorado zginęły okulary korekcyjne (czarne oprawki, srebrne wstawki). Bardzo proszę o pomoc w ich odnalezieniu, bo jestem ślepy jak kret, a funkcjonować jakoś trzeba
ALHPN
06 Mar 2017, 16:43
"Wielki cenzor" chciałby wiedzieć kto rości sobie prawo do obrażania, łajania i pouczania innych i czy ma ku temu kompetencje.
Widz
06 Mar 2017, 11:38
Wielki cenzorze co takiego napisałem że usunąłeś mój post?
Błażej
04 Mar 2017, 19:14
Zakończenie turnieju w wykonaniu Romtransu i Stalco rewelacja obie drużyny zasługują na olbrzymie słowa uznania.Świetny mecz walka od pierwszej do ostatniej minuty,dużo bramek jeszcze więcej sytuacji bramkowych.Ale najważniejsze że mecz toczył się w atmosferze wzajemnego szacunku.Owacja na stojąco dla obu drużyn w pełni zasłużona.Z wyborem najlepszego zawodnika nie do końca się zgadzam bo uważam że Hajduś i Pawelec bardziej zasłużyli na to wyróżnienie.
ciekawy
04 Mar 2017, 10:31
ostatni mecze najlepszym od 11lat? Czemu nie. Brawo panowie za ten mecz,mega widowisko. To jest właśnie piłka nożna, szacunek! Należały wam się te owacje jak nikomu innemu. A wybór zawodników to porażka... Strzelczyk tylko dlatego że tyle bramek zdobył a myślę, że śmiało któryś z chłopaków z ostatniego meczu mogl zostać tak samo jak MVP mistrzostw... Porażka
Pozdrawiam
ALHPN
04 Mar 2017, 07:57
XI kol. 03-03-2017
PROMIL - AGG RE Cz-wa 0 : 3 (0 : 1)
(AGG) Ściebura M.-2, Mielczarek D.
Oldboy's Miedźno - FA-METAL Cz-wa 2 : 1 (1 : 0)
(OLD) Jędrysiak R., Chwist J.; (FAM)Kos D.
KORAL/SEVEN - ZIB Bernat 5 : 3 (1 : 2)
(K/S) Rokosa J.-3, Bryś M., Palutkiewicz M.; (ZIB) Bernat D., Bernat K., Szecówka T.
PANELUKS Panki - ANTRA Kłobuck 2 : 3 (0 : 1)
(PAN) Hyra R., Pietrzak P.; (ANT)Strzelczyk M.-2, Kotyl S.
Kantor Demarko - Jagiellończycy 2 : 7 (0 : 2)
(KAN) Cierpiński R., Gierzyński T.; (JAG) Błaszczyk P-3, Gąciarek S., Budzowski P., Telęga R., Góra W.
ROMTRANS - STALCO Kłobuck 3 : 3 (1 : 1)
(ROM) Leśnikowski R.-2, Gala P.; (STA)Pawelec M.-2, Norkowski M.
Obiektywny
04 Mar 2017, 05:06
Brawo Antra brawo Fa metal brawo Koral ... Ale bohaterami tej ligi zistali Rom Trans I Stalco niestety z calym szacynkiem do wszystkich druzym ale jak liga trwa 11 lat zaden zespol nie mial owacji na stojaca . Pojawily sie lzy placzacy zawodnicy to jest piekno sportu a I tak ich nie doceni bo zajeli 4 I 5 miejsce tylko zadam jedno pytanie liga trwa 11 lat czy ktos distal owacje na stijocaw nie przypominam sobie Rom Trans Stalco dziekujemy
Dasiu
03 Mar 2017, 18:21
Jak ktoś tu w ogóle jest to poproszę o wyniki na żywo, z góry dziękuję
ciekawy
03 Mar 2017, 17:17
będą niespodzianki i zmiany w tabeli coś czuję
WWW XD
02 Mar 2017, 12:57
Czas na krótkie podsumowanie:

1) MISTRZ? Prawdopodobnie ANTRA. Trudno uwierzyć, żeby nie zdobyła przynajmniej jednego punktu w ostatnim meczu z PANELUKSEM. W dziesiątej kolejce pokonała drużynę KANTORU i tak samo powinna wygrać w ostatniej kolejce. Jeśli przegra, mistrzem prawdopodobnie zostanie FA-METAL, który po bardzo dobrym meczu pokonał drużynę KORALA. FA-METAL musi teraz wygrać z drużyną OLDBOYS, a następnie trzymać kciuki za piłkarzy z Panek. Przy czym nawet remis w meczu PANELUKSU z ANTRĄ, da tytuł mistrza tej ostatniej drużynie. Myślę, że przed sezonem, mało kto spodziewał się takiego rozstrzygnięcia.

2) NAJLEPSZY PIŁKARZ? Z trójki: Tomziński, Chajduś, Pawelec, zdecydowanie wybieram Tomzińskiego. To był jego sezon: zdobył ponad połowę bramek (24 z 43) strzelonych dotychczas przez Antrę. I uważam, że jego wartość to też ponad połowa łącznej wartości drużyny Antry. Podobnie Pawelec. Bez niego drużyna STALCO nie sprawiłaby tylu niespodzianek. Nieco łatwiej miał Chajduś. Grał bardzo dobrze, był skuteczny, ale miał wsparcie Brzęczka, Kosa i kilku innych, dobrych zawodników.

To zawodowcy. A amatorzy? Chyba jednak Strzelczyk z ANTRY. Wspólnie z Tomzińskim zdobyli 39 z 43 bramek ANTRY, tj. 90% wszystkich goli zdobytych dotychczas przez tą drużynę. Pozostali zawodnicy ANTRY uciułali cztery gole. To też pokazuje olbrzymie dysproporcje w drużynie (prawdopodobnie) Mistrza ALHPN.

3) NAJLEPSZY BRAMKARZ? Zdecydowanie Kępa z Romtransu. Najmniejsza liczba straconych bramek (w 10 kolejkach) to jedno, ale nie przypominam sobie meczu, żeby zawinił przy którejś straconej bramce, a ponadto, potrafił obronić kilka karnych i w kilku nieprawdopodobnych sytuacjach. Tylko drużyna Antry potrafiła mu strzelić więcej niż dwa gole. W poszczególnych meczach wyróżnili się bramkarze Paneluksu, Antry czy AGG, natomiast niczym nie wyróżnił się Grzegorz Cyruliński, który z racji bogatej kariery sportowej miał być wielką gwiazdą turnieju. Nie był. Bronił dobrze, ale nie uchronił się od kilku błędów. Na pewno drużyna Romtransu zawdzięcza swojemu bramkarzowi kilka punktów, natomiast FaMetal nie zaliczył chyba żadnego meczu, po którym mógłby powiedzieć, że zawdzięcza zwycięstwo bramkarzowi. No i na koniec liczby: Kępa 12 straconych goli i trzy mecze bez straty gola, Cyruliński 18 straconych i dwa mecze z czystym kontem.

Pozytywnie zaskoczyły drużyny, które przychodziły w pełnych składach, np. Antra i Stalco niemal w każdym meczu miały pełną obsadę. ZIB i FaMetal pogubiły kilka punktów z powodu kontuzji i absencji. Tylko Koral potrafił wygrać dwa mecze w pięcioosobowym składzie.

Przegrani?
Jagiellończycy i Kantor. Ten rozwód nie miał sensu (jeśli jakikolwiek go ma). Wolałbym oglądać jedną dobrą drużynę walczącą o podium, niż dwie średnie na miejscach 8-9. Osobny rozdział, to „zawodowcy”, którzy ich zostawili po dwóch czy trzech kolejkach. Przykład Antry, Stalco czy Korala pokazuje, jak gra drużyna która w każdym meczu może liczyć na wsparcie swojego „ligowca”. Szczególnie takiego, który gra w każdym meczu z taki poświęceniem i zaangażowaniem, jakie widać było u Tomzińskiego, Pawelca czy Rokosy.
Widz
27 Lut 2017, 00:04
Zib Zib błacha chacha
Olo
26 Lut 2017, 21:24
Jak Zib myslal o wygraniu to yrzeba miec bramkarza z jajami a nie proeadzi do ostatniej min a bramkarz wpuszvza takiego babola. Skad oni tego chlopa wzieli bo bak slow
Spostrzegawczy
25 Lut 2017, 11:16
Mariusz Pawelec strzelił 2 bramki a doliczona jest jedna proszę o poprawienie błędu .
[Poprawione, dziękuję. Admin]
Olo
25 Lut 2017, 08:19
Ciekawe mecze były i bardzo emocjonujące
ALHPN
24 Lut 2017, 22:54
X kol. 24 II 2017
Oldboy's Miedźno - AGG RE Cz-wa 4 : 3 (0 : 2)
(OLD) Jędrysiak R,-2, Szczypiór M., Chwist J.; (AGG) Mielczarek D.-2, Ściebura M.
PANELUKS Panki - Stalco 1 : 3 (1 : 1)
(PAN) Hyra R.; (STA) Pawelec M.-2, Zych T.
Jagiellończycy - ZIB Bernat 3 : 3 (1 : 1)
(JAG) Błaszczyk P.-2, Telęga R.; (ZIB) Cianciara J.-2, Bernat D.
PROMIL - ROMTRANS 1 : 4 (1 : 2)
(PRO) Wróbel M.; (ROM) Chłód J.-2, Leśnikowski R., sam.
Kantor Demarko - ANTRA Kłobuck 2 : 5 (2 : 1)
(KAN) Kasiński W., Kostarczyk J.; (ANT) Tomziński C.-2, Kotyl S.-2, Strzelczyk M.,
KORAL/SEVEN - FA-METAL Cz-wa 2 : 5 (0 : 1)
(K/S) Rokosa J.-2; (FAM) Brzęczek T.-2, Skoczek M., Kos D., Chajduś P.
WWW XD
24 Lut 2017, 09:25
Wygrani 9 kolejki?

1) Zdecydowanie ANTRA. W meczu z mocnym przeciwnikiem, przegrywali do przerwy 0-2, żeby w drugiej połowie pokazać klasę i umiejętności i wyrzucić przeciwnika z walki o tytuł mistrza. Antra zagrała drugą połowę koncertowo i przy dobrym układzie wyników, może zostać mistrzem już dzisiaj. Ale nie może stracić koncentracji do końca. Potknięcie w meczu z Kantorem lub Paneluksem może zniweczyć cały ich dotychczasowy wysiłek.

2) AGG. Wygrali ze Stalco w taki sposób, w jaki wcześniej Stalco pokonało kilku faworytów. Szczęśliwa obrona, świetny bramkarz i najlepszy mecz w wykonaniu Lizureja. Wszystkie bramki z jego udziałem, poza tym ofiarna gra w obronie. Brawo AGG. Za to Stalco nie miało szczęścia, obijali poprzeczkę, słupek i bramkarza, żeby stracić bramkę na kilka sekund przed końcem meczu. Piłka jest sprawiedliwa, raz szczęście sprzyja (w ich meczach z Jagiellończykami, czy FaMetalem), innym razem nie…

3) FA-METAL i KORAL. Obie drużyny złapały wysoką formę przed końcem rozgrywek, a wieczorem spotkają się między sobą. Remis w tym meczu może już dzisiaj dać tytuł mistrza drużynie ANTRY. Koral tym razem może nie dać rady w pięcioosobowym składzie, bo FaMetal to nie Oldboys. FaMetal musi wygrać dwa ostatnie mecze i czekać na przynajmniej jedną porażkę ANTRY. Wtedy to oni zdobędą tytuł mistrza. Wszystko jest możliwe…

W dzisiejszych meczach niemal każdy ma jakieś znaczenie. Jedni zagrają o ósme miejsce (AGG z Oldboys), inni o czwarte (Stalco-Paneluks czy ZIB-Jagiellończycy), a kto wygra w meczu FaMetal-Koral, zapewni sobie przynajmniej drugie miejsce w ostatecznej tabeli.
Będzie się działo…

PS. Po ostatniej kolejce możemy żałować Romtransu, bo w razie ich zwycięstwa z Antrą, cztery drużyny miałyby po 18 punktów, dwie kolejne po 16. To by dopiero była końcówka.
Olo
24 Lut 2017, 09:12
18:30 OLDBOYS - AGG RE 2-5
19:00 PANELUKS - STALCO 2-3
19:30 JAGIELLOŃCZYCY - ZIB BERNAT 2-2
20:00 PROMIL - ROMTRANS GOLSE 0-7
20:30 KANTOR DEMARKO - ANTRA 2-2
21:00 KORAL-SEVEN - FA-METAL 2-2
Observer
24 Lut 2017, 08:08
Kolejka pewnie znów zaskoczy, ale spróbuję przewidzieć;)
OLDBOYS - AGG RE 2
PANELUKS - STALCO X
JAGIELLOŃCZYCY - ZIB BERNAT 1
PROMIL - ROMTRANS GOLSE 2
KANTOR DEMARKO - ANTRA 2
KORAL-SEVEN - FA-METAL 1
Observer
22 Lut 2017, 19:49
Może jeszcze nie tyle umarło, co kibice wciąż przecierają oczy po tym, co działo się na parkiecie. A działo się niemało ;)

Na początek AGG postawiło się Stalco, a choć zawodnicy pod szyldem Rozdzielni Elektrycznych raczej skazywani byli na porażki w tej edycji, to trzeba przyznać, że z kolejki na kolejkę rozgrywali się coraz bardziej i choć wciąż tracili punkty, to porażki były minimalne. Stalco musiało ten mecz wygrać, by wciąż liczyć się w walce o najwyższe miejsca. Mecz był szybki i dobry i kto wie, jak zakończyło by się to
spotkanie, gdyby przy stanie 2:2 (jeśli dobrze pamiętam) snajper Stalco nie trafił w poprzeczkę, a dobitka w słupek. Stało się jednak na odwrót i szybka kontra w ostatnich sekundach meczu zapewniła zwycięstwo AGG.

Mecz Promilu z Fa-Metalem zakończył się spodziewaną wysoką wygraną tych drugich. Fa-Metal pokazał, że ma w swoich szeregach świetnych graczy i z pewnością będzie grał o podium, a Promilowi pozostało życzyć niskich porażek w pozostałych dwóch meczach i jeszcze kilku strzelonych goli, bo każdy z nich nagradzany jest gromkimi brawami. Nie ma co się oszukiwać, Promil raczej nie zdobędzie już ani punktu, ale i tak brawa za ambicje, zwłaszcza że, z tego co widzę, grają gołą piątką, a podstawowego bramkarza nie widziałem już od kilku meczów.

Paneluks - Jagiellończycy to niestety mecz, o którego rozstrzygnięciu, moim zdaniem, przesądził błąd sędziego. Co widać na powtórkach, akcja, z której powstał karny dla
Paneluksu (dość teatralny upadek, choć faul raczej był), powinna zostać zatrzymana wcześniej, kiedy zawodnika Jagiellończyków faulował bodajże Kozak. Poza tym incydentem mecz bardzo dobry, przyjemny dla oka, wyrównany, a przede wszystkim dużo bramek:)

Kantor Demarko wreszcie wszedł na dobre tory i coraz bardziej się rozgrywa. Szkoda, że dopiero na koniec sezonu. Z drugiej strony patrząc, kontuzje przetrzebiły drużynę ZIB-u i nie jest to ekipa w "pełni sił". Bez bramkarza i z tylko jedną zmianą walczy się trudno, ale walczyć trzeba, zwłaszcza jeśli ma się aspiracje na podium, które coraz bardziej się oddala.

Romtrans po dość szczęśliwej i dobrej pierwszej połowie, dał się zaskoczyć i z prowadzenia 2:0 zrobiło się 2:4. Trzeba jednak przyznać, że tempo meczu było szaleńcze i nie tak młoda już drużyna Romtransu musiała w końcu opaść z sił, choć czas, w jakim stracili bramki, może mówić raczej o braku koncentracji. Antra zrobiła swoje i choć nie gra za pięknie, to jednak nadrabia ambicją i trzyma się fotelu lidera.

Koral-Seven dość łatwo pokonał Oldboysów, choć początek meczu i dość zaskakująca bramka na 0:1 tego nie zapowiadała, zwłaszcza że Koral-Seven wyszedł w dość okrojonym składzie. Po kilku minutach jednak udało im się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę i wygrana stała się tylko kwestią czasu, choć piłkarze "oddychali rękawami";)

Moim zdaniem bardzo dobra, a przede wszystkim zaskakująca kolejka. Mam nadzieję, że i w kolejnej emocji nie zabraknie. Przede wszystkim w ostatnim meczu, w którym zmierzy się Fa-Metal z Koral-Seven. Kto wygra, ten jedną nogą będzie już na pudle ;)
marele
21 Lut 2017, 22:40
umarło!
???
21 Lut 2017, 20:06
Panowie czy to forum umarło?
Bhcwd
17 Lut 2017, 22:48
Brawo Kantor !!!!!!!
ALHPN
17 Lut 2017, 22:38
IX kol. 17 II 2017
Stalco - AGG RE Cz-wa 2 : 3 (0 : 1)
(STA) Sękiewicz T., Pawelec M.; (AGG) Lizurej M.,-2, Mielczarek D.
PROMIL - FA-METAL Cz-wa 1 : 6 (0 : 3)
(PRO) Wróbel M.; (FAM) Chajduś P.-2, Skoczek M., Kos D., Jelonek K., Fajer W.
PANELUKS Panki - Jagiellończycy 3 : 3 (0 : 1)
(PAN) Hyra R.-2, Chrzęstek D.; (JAG) Kołbasiuk Z.-2, Błaszczyk P.
Kantor Demarko - ZIB Bernat 3 : 1 (1 : 0)
(KAN) Wachowicz M.-2, Kasiński W.; (ZIB) Cianciara J.
ROMTRANS - ANTRA Kłobuck 2 : 4 (2 : 0)
(ROM) Chłód J., Kotkowski D.; (ANT); Tomziński C.-3, Strzelczyk M.
Oldboy's Miedźno - KORAL/SEVEN 2 : 7 (2 : 4)
(OLD) Chwist J., Szczypior M.; (S/K) Palutkiewicz M.-4, Rokosa J.-2, Jadczyk K.
marele
15 Lut 2017, 19:25
STALCO - AGG RE X
PROMIL - FA-METAL 2
PANELUKS - JAGIELLOŃCZYCY 2
KANTOR DEMARKO - ZIB BERNAT 2
ROMTRANS GOLSE - ANTRA X
OLDBOYS - KORAL-SEVEN 2
zzz
13 Lut 2017, 17:22
Fajnie że WWW XD opisuje celnie naszą ligową rzeczywistość.
Mam odrębne zdanie związane z pkt 4. Teoretycznie może się zdarzyć (i dość prawdopodobnie)że po IX kolejce 2 drużyny będą miały po 19 pkt a 4 drużyny po 18. Czy będziemy więcej wiedzieć? Chyba dziś wiemy więcej. W X i XI kolejce większość meczy można obstawiać 1X2 tak więc szykują się emocje do ostatniego gwizdka.
WWW XD
13 Lut 2017, 09:16
Subiektywnie po 8 kolejce:

1) Wielkie brawa dla Korala. W piątkę wygrali z liderem, który w pełnym składzie chyba ich trochę zlekceważył. Zawodnicy Korala w drugiej połowie byli już „zajechani”, ale dali radę i zagrali chyba na 130% swoich fizycznych możliwości. Szacunek należy się każdemu z nich, ze szczególnym uwzględnieniem Rokosy. Każdy, kto oglądał mecz rozumie…

2) Starzy mistrzowie wracają do walki o tytuł. ZIB i FaMetal wygrali swoje mecze i zbliżyli się na 2-3 punkty do lidera. A dodatkowo, FaMetal ma wygrany bezpośredni pojedynek z Antrą, co stawia go w bardzo dobrej sytuacji w końcowym rozrachunku. ZIB z kolejnymi nowymi zawodnikami też może jeszcze wygrać cały turniej. Czekają go trzy ciężkie mecze (kolejno Kantor, Jagiellończycy i Koral), ale wygrać mogą z każdym. FaMetalowi z ciężkich meczów został tylko Koral, poza tym pozostanie im czekać na potknięcia Antry i Stalco.

3) O tytule może rozstrzygnąć drużyna Romtransu, która oprócz meczu z Promilem, spotka się z liderującymi Antrą i Stalco. Trzy zwycięstwa mogą im dać tytuł mistrza, choć dotychczas grali nierówno i po bardzo dobrych meczach z silnymi zespołami, potrafili stracić punkty z teoretycznie słabszymi (np. z AGG). Mają jednak wielkie szanse na podium, a na pewno ich wyniki zdecydują o tym, kto zostanie mistrzem.

4) Można się tylko cieszyć, z takiego zakończenia ligi. Po raz pierwszy chyba, na trzy kolejki przed końcem, ochotę na tytuł ma sześć drużyn i dopiero teraz, z każdą kolejką liczba ta będzie zmniejszać. Ale tak ciekawie jeszcze nie było. Kandydaci na mistrza będą grać między sobą, a ponadto, żaden z nich nie może zlekceważyć meczu z drużynami z miejsc 7-9, Paneluksem, Jagiellończykami i Kantorem. To wszystko potwierdza, jak bardzo wyrównany jest poziom ligi w tym sezonie. Moim zdaniem, jest on też z każdym rokiem wyższy…

W trzech ostatnich kolejkach na pewno będzie się działo…
A
12 Lut 2017, 10:54
Pytanko jedno? Czy Romtrans w tabeli nie powinien być przed fa metalem i koralem? Bo przecież wygrał z nimi bezpośrednie mecze a mają tyle samo pkt.
do Olo
11 Lut 2017, 16:57
Jak widac Olo daj sobie spokoj
ALHPN
10 Lut 2017, 22:39
VIII kol. 10 II 2017
PROMIL - Oldboys Miedźno 2 : 4 (0 : 4)
(PRO) Wróbel M.-2; (OLD) Chwist J., Banasik A., Kuźnik K., Jędrysiak R.
ZIB Bernat - PANELUKS Panki 5 : 1 (1 :0)
(ZIB) Jarczok J.-2, Cianciara J.-2, Bernat D.; (PAN) Pietrzak P.
AGG RE Cz-wa - Jagiellończycy 1 : 2 (0 : 1)
(AGG) Mielczarek D.; (JAG) Góra W., Glondalski M.
ANTRA Kłobuck - FA-METAL Cz-wa 2 : 3 (1 : 3)
(ANT) Tomziński C., Strzelczyk M.; (FAM) Chajduś P., Antoniak P., Brzęczek T.
ROMTRANS - Kantor Demarko 5 : 1 (2 : 1)
(ROM) Kocemba K.-3, Gala P., Chłód J.; (KAN) Wachowicz M.
Stalco - KORAL/SEVEN 1 : 3 (0 : 1)
(STA) Zych T.; (K/S) Młyńczyk P.-2, Rokosa J.
Piotrek
10 Lut 2017, 21:47
Czy moze ktos podac wyniki?
Zawodnik
10 Lut 2017, 21:38
Kolejka ciekawych meczy i niespodzianek..
Olo
10 Lut 2017, 08:42
18:30 PROMIL Kłobuck - OLDBOYS Miedźno 2,2
*19:00 ZIB BERNAT Miedźno - PANELUKS Panki 3,1
*19:30 AGG RE Częstochowa - JAGIELLOŃCZYCY Częstochowa 2,4
20:00 ANTRA Kłobuck - FA-METAL Częstochowa 2,2
20:30 ROMTRANS GOLSE Ostrowy - KANTOR DEMARKO Częstochowa 1,2
21:00 STALCO Kłobuck - KORAL-SEVEN Kłobuck 3,2 TO TYPY NA DZIŚ
tajner
06 Lut 2017, 21:03
https://youtu.be/EE-CL6E6WH4?t=24m25s

Ładny skok panie Bernat jak Robert Mateja za najlepszych lat.
Widać że nie umiesz pan przegrywać.
...
06 Lut 2017, 09:46
Z tego co wiem to w Zibie teź kontuzje pan Kowalik kontuzja pan Czarek kontuzja i nie wiem co z Bochenkiem po wczorajszym turnieju
WWW XD
06 Lut 2017, 08:49
Subiektywna ocena po 0,7:
Na prowadzeniu dwie „drużyny jednego aktora”. Wielu może mieć inne zdanie, ale dla mnie Antra i Stalco, to drużyny uzależnione od swoich liderów, Tomzińskiego i Pawelca. Nie wyobrażam sobie, gdyby któregoś z nich zabrakło w składzie swojej drużyny. Natomiast przy nich, bardzo dobrze radzą sobie inni (np. Strzelczyk). Teraz w kolejnych ciężkich meczach, stoczą korespondencyjny pojedynek o mistrza. Ja chyba większe szanse daję Stalco, który ma jednak bardziej wyrównany skład, ze Sroką, Norkowskim czy Ubogim na czele.

Liczyłem, że do walki o mistrza włączą się ZIB, Romtrans, FaMetal i Koral, ale wszystkie potknęły się już tyle razy, że pozostaje im chyba tylko walka o trzecie miejsce. Koral w pełnym składzie, z Rokosą i Przeradą mógł wygrać z każdym, ale pełny skład mieli chyba tylko raz. FaMetal przetrzebiły kontuzje a ZIB rzeczywiście nie wytrzymał starć z młodością zawodników Antry i Stalco. Romtrans też stracił niespodziewanie punkty z Pankami i AGG i o tytuł mistrzowski będzie mu bardzo ciężko. Do tej grupy trzeba jeszcze doliczyć solidną drużynę Panek, która jak co roku gra równo i dobrze i teraz ma szanse włączyć się do walki o 3 miejsce.

Kantor i Jagiellończycy to największy zawód tego turnieju. Drużyna Kantoru wydaje się bardzo silna na papierze, jednak na boisku jest zaskakująco łatwa do ogrania. Jagiellończycy z młodym Tomczykiem w składzie mogą wygrać z każdym, bez niego mogą z każdym przegrać. Więc ich kolejne wyniki będą uzależnione od tego, czy będzie w ich składzie Karol Tomczyk, czy go nie będzie. Te dwie drużyny w dolnej połowie tabeli, to jednak duże zaskoczenie.

Do końca jeszcze kilka kolejek i wiele ciekawych pojedynków. Już w najbliższej, świetnie zapowiadają się trzy ostatnie mecze. Co ciekawe, jeśli FaMetal pokona Antrę i będąc na fali wygra pozostałe mecze, może zostać nawet mistrzem. Na to samo liczy Koral, ale im pozostały chyba nawet trudniejsze mecze. Romtrans na cztery mecze, ma trzy bardzo ciężkie. To wszystko sprawia, że czeka nas pasjonująca końcówka sezonu. Jest dwóch głównych faworytów, ale wiele może się jeszcze zdarzyć.
Będzie się działo…
...
05 Lut 2017, 23:08
Widowni byłeś na innym chyba meczu bo ja widziałem na filmiku jak gościu z czupryną popycha zawodnika Zibu który ratując się przed zderzenie ze ścianą przeskakuje bramkarza i opiera się rękami o ścianę a sędzia nic...
Widownia
05 Lut 2017, 18:04
W meczu w promilem gościu złamał rękę ale nie mozesz pisać że to po faulu czy w wyniku jakieś zagrywki w skrócie widać jak bieg i zatrzymał sie na ścianie zle układając nadgarstek.
Też kibic
04 Lut 2017, 18:36
Wielce się chwalicie że niby "beniaminek "z którego ludzie grają od lat tej lidze i jeszcze nic nie udało się im ugrać ,więc super uciecha jest wygrać z "dziadkami".To że pan Bernat gra z ludźmi którzy w swoim czasie niejednych ograli, niejeden turniej wygrali to jeszcze grają!!!! ,a jeszcze turniej się nie skończył.Ciekawe jak wasi ojcowie wyszli by na boisko przeciwko drużynie tych niby "dziadków" Hehe!!!!! Dopiero była by polewka, a wy rżniecie CWANIAKÓW,zobaczymy czy uda się wam wygrać mistrza bo dziadki Bernata już 4 razy wygrali a nie którzy z was też wtedy grali.Apropo faulowanią to nikomu się nic!!!nie stało a z Promilem złamano gościowi rękę.
ciekawy
04 Lut 2017, 17:58
Beniaminek wygrał z mistrzem i to w jakim stylu haha
A Cianciara to nie miał chyba siły grać, że tak co chwile się kładł :d
o ich zachowaniu nie ma nawet się co rozpisywać bo totalne chamstwo
pozdrawiam
Do Zibu
04 Lut 2017, 17:24
Panowie ! Apeluje o trochę pokory na boisku i w komentarzach. Przed tygodniem były wylewane płacze jak to zostaliście skopani przez młodych Promilowców, był problem z agresywną grą. Wczoraj pokazaliście jacy jesteście chamscy jak nie idzie,to była dopiero agresja. Cieszmy się ,że nikt z drużyny Stalco nie ucierpiał... Pozdrawiam
Haha
04 Lut 2017, 14:45
Zib wygra ale z tymi co w balkonikach siefza
Zawodnik
04 Lut 2017, 13:53
I tak Zib wygra
fan dziadków
04 Lut 2017, 13:14
Te dziadki w tym wieku jeszcze graja w piłkę , a ci co piszą takie głupoty w ich wieku będą popie...lać z balkonikami i ręce będą sie tak trzęsły ze takich bzdur już nie będą w stanie napisać... buhaha
Wierny
04 Lut 2017, 12:48
No wlasnie rok temu byliscie troche mlodsi a teraz to juz widac ze nie te ruchy i kondycja. Tego roku wiecej na plecach nie da sie oszukac w podeszlym wieku. A na boisku to widac o widac widac.
.
Do wierny
04 Lut 2017, 12:37
Stare dziadki jak pan pisze rok temu zdobyli mistrza
wierny
04 Lut 2017, 11:45
panie Darku mistrza nie zdobywa sie dziadkami tylko mlodymi i silnymi a nie Cianciara Wlodarczyk ,slaby Kamil.i Benek bez formy od 2 lat. nie tedy droga i troche kultury w strone sedziow bo co mecz pan placze a tu ludzi potrzeba do grania a nie pustych koszulek,pozdrawiam
Olo
04 Lut 2017, 08:38
Nie chce sie chwalic ale 2 wyniki wytypowałem idealnie
Soltys
04 Lut 2017, 08:14
A w bramce Zibu to wisial worek czy zakonnica stala bo wstyd taka ekipa i 5 dostaje!!! Wiwat Klobuck
ALHPN
03 Lut 2017, 22:44
VII kol. 3 II 2017
ANTRA Kłobuck - PROMIL 4 : 0 (0 : 0)
(ANT) Tomziński C,-2, Strzelczyk M.-2
Jagiellończycy - Oldboys Miedźno 5 : 0 (2 : 0)
(JAG) Tomczyk K.-2, Góra, Budzowski, Kołbasiuk
FA-METAL Cz-wa - PANELUKS Panki 3 : 1 (1 : 0)
(FAM) Chajduś P., Antoniak P., Kos D.; (PAN) Sokołowski G.
AGG RE Cz-wa - ROMTRANS 2 : 2 (1 : 1)
(AGG) Mielczarek K., Mielczarek D.; (ROM) Chłód J.-2.
ZIB Bernat - Stalco 1 : 5 (0 : 3)
(ZIB) Cianciara J.; (STA) Pawelec M.-3, Norkowski M, Zych T.
KORAL/SEVEN - Kantor Demarko 5 : 2 (2 : 1)
(K/S) Rokosa J.-2, Popławski M-2, Jadczyk K.; (KAN) Rychter M, Cierpiński R.
ciekawy
03 Lut 2017, 22:18
napisze dzisiejsze wyniki ,dziś nie mogłem być i jestem ciekaw
Typer
03 Lut 2017, 16:48
Antra - Promil pewne zwycięstwo antry
Jagiellonczycy - Oldboys remis
Fametal - Paneluks ciekawe spotkanie ze wskazaniem na metalowcow
AGD - Romtrans wygrana Romtrans
Zib - Stalco łatwa wygrana zibu Stalco miało dużo szczęścia we wcześniejszych meczach
Koral - Kantor remis po ciekawym meczu
Do zobaczenia na hali
ciekawy
02 Lut 2017, 09:30
ANTRA - PROMIL 1 (6-0)
JAGIELLOŃCZYCY - OLDBOYS 1 (2-0)
FA-METAL - PANELUKS 1 (3-1)
AGG RE - ROMTRANS 2 (2-4)
ZIB BERNAT - STALCO 2 (3-4)
KORAL-SEVEN - KANTOR DEMARKO x (2-2)
Olo
02 Lut 2017, 08:57
18:30 ANTRA - PROMIL 8,1
19:00 JAGIELLOŃCZYCY - OLDBOYS 4,0
19:30 FA-METAL - PANELUKS 3,1
20:00 AGG RE - ROMTRANS 2,2
20:30 ZIB BERNAT - STALCO 3,3

21:00 KORAL-SEVEN - KANTOR DEMARKO 2,3
Kibic
01 Lut 2017, 20:51
Wiadomo że PROMIL wygra
Zawodnik
01 Lut 2017, 20:48
Panie i Panowie jakieś typy poza Promilem😎
hehe
31 Sty 2017, 00:37
Nikt oprócz Ciebie się nie skarży :)
marele
29 Sty 2017, 23:32
hehe, piłka na hali i piłka na trawie to dwie różne sprawy. Ja rozumiem, że tacy jak ty nie kumają tematu. Jednak ja trzymam się zasad. Na hali nie ma gry ciałem, bark w bark itp. No mercy!
hehe
29 Sty 2017, 23:04
marele najlepiej jakby wprowadzili zakaz dotykania się :) to jest piłka a nie koszykówka... trzeba być twardym i walczyć.
Do kibic
29 Sty 2017, 20:24
Kilka razy prześledziłem sytuację, w której rękę złamał zawodnik ZiBu i nie zgadzam się, że doszło do tego w wyniku chamskiej czy brutalnej gry. Sytuacja dynamiczna, zawodnik ZiBu szybko próbuje dopaść do piłki, wychodzący bramkarz do piłki przecinał jego tor biegu, w wyniku czego wyminięcie go zachwiało równowagę gracza ZiBu i chcąc zamortyzować zetknięcie ze ścianą niefortunne ułożenie ręki spowodowało kontuzję. Z tego miejsca życzę jak najszybszego powrotu o 100% sprawności. Spójrzmy, pomimo sympatii do drużyny, obiektywnie na sytuację. Wychodzi też niekonsekwencja sędziów w ocenie gry ciałem. W mojej opinii i tak sędziowanie jest na wyższy poziomie niż choćby w pierwszej kolejce, ale często nie widać konsekwencji w gwizdaniu gry ciałem, co zarzucane było we wcześniejszych komentarzach przy grze pana Tomzińskiego i pana Cianciary.
kibic
29 Sty 2017, 12:20
Apropo jeszcze wyświetlania filmów z meczy przez kanał zielony .Panie Maćka Zielonka uważam że jest pan nie do końca sprawiedliwy w powtarzania fauli,przewinienie i zachowań zawodników.nieraz bardzo ważne przewinienia zarówno zawodników jak i sędziów należy pokazywać,nie tylko wybiórczo to co się panu podoba lub kogo pan lubi lub nie.Po analizie wielu meczy muszę powiedzieć panu choć uważałem kiedyś inaczej że jest pan nie sprawiedliwy ,no chyba że nie należy pokazywać błędów sędziego czy innych władnych w tej lidze.
kibic
29 Sty 2017, 12:10
Zajmujecie się przepychanką o najlepszego zawodnika trochę za wcześnie.Zwróćcie uwagę po obejrzeniu meczu najsłabsze drużyny z Zibem gdzie człowiek kompletnie nie umiejący grać w piłkę hamsko!!!!popycha zawodnika od tyłu i z premedytacją fauluje, a sędziowie nie reagują stojąc o krok od wydarzenia.Człowiek zfaulowany hamsko przez nieudacznika łamie rękę a organizatorzy poraz kolejny nie wyciągają wniosków i ko sekwencji.Wypadało by pociągnąć Organizatorów do odpowiedzialności za tolerowane ewidentnie haskiej gry .Pamiętam że to nie pierwsze takie przewinienie Promila ,bo dwa lata temu bramkarz Promila zaatakował jak wariat przeciwnika (kół. Brenata).Podobnie kolejkę wcześniej zrobił to zawodnik Oldboysa też na zawodniku Zibu.W końcu dojdzie do tragedii !!!jeśli nie będzie to ukrucone.Apropo to tragedia to w zasadzie już się wydała dla zawodnika Zibu.Pozdrawiam kolegę Baryłek Cz.i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
marele
29 Sty 2017, 11:24
Jeśli idzie o Tomzińskiego, to niewątpliwie umiejętności jakieś tam ma. Tyle, że nie na halę. Niestety, naszą piątkową ligę sędziują panowie z "trawy" i nie zauważają, że praktycznie wszystkie wejścia w akcjach tego zawodnika są grą faul. W regulaminie jest wyraźnie zapisane, że zawodnik nie może wchodzić w kontakt z przeciwnikiem przed przyjęciem piłki. Zresztą w zapisach halówki nie może również, nawet biegnąc z piłką grać ciałem. Tomziński tak nie potrafi i biegając z przodu najczęściej opiera się o obrońcę przepychając go ciałem. Żeby nie było, jest jeszcze kilku tak grających. Tomziński jednak jest wśród nich najjaskrawszym przypadkiem takiej agresywnej gry.
Błażej
28 Sty 2017, 22:43
Masz rację najlepszego wybiorą kapitanowie i kierownicy ale mam nadzieje ,że docenią wszechstronność a nie umiejętności strzeleckie.Niestety pan Tomziński finezją strzelecką też nie imponuje ,tylko siła. Zdecydowanie lepszy pod tym względem jest pan Cianciara i techniką też bije na głowę pana Tomzińskieko.Wymieniłem już dwóch zawodników którzy w moim mniemaniu są lepsi od pana Tomzińskiego.Ale pożyjemy zobaczymy jeszcze parę kolejek do końca pozostało.Pozdrawiam
Snake
28 Sty 2017, 19:49
W ramach sprostowania do Błażeja: wybór najlepszego zawodnika należy do kierowników/kapitanów drużyn.
Myślę, że pomimo sporej konkurencji, to jeśli Tomziński utrzyma dyspozycję strzelecką, to ciężko będzie komuś innemu zostać najlepszym zawodnikiem turnieju, zwłaszcza jeśli Antra utrzyma miejsce w czubie. Nie neguję przy tym umiejętności i doświadczenia innych piłkarzy, którzy mogą konkurować o miano najlepszego zawodnika, ale wydaje mi się, że przy tym, co robi Tomziński, żaden z pozostałych aż tak nie rzuca się w oczy. Mimo że, jak pisano, lewa służy mu do podpierania. Niestety, jak widać, wystarczy prawa ;)
Błażej
28 Sty 2017, 19:16
Do Obserwator. No, jeśli Tomziński jest najlepszym zawodnikiem tej ligi to gratuluje poczucia humoru. To że strzela bramki to jeszcze nie powód żeby obwoływać go najlepszym zawodnikiem ligi.W obronie nie gra za wiele albo wcale,całkowity brak umiejętności gry lewą nogą służy tylko do podpierania.Pan Hajduś z Fa-metalu jest o parę klas lepszy.Szybkość,, umiejętność gry obiema nogami,kiwka i świetna technika której pan Tomzinski musi się jeszcze uczyć.Ale wybór będzie należał do organizatorów.Pozdrawiam
Do Obserwatora
28 Sty 2017, 14:47
Chłopcy z Antry pewnie by chcieli wygrać turniej ale jeden Koń takiego woza nie pociągnie
Ydp
28 Sty 2017, 14:37
Jak antra wygra ligę to kaktus mi na dłoni wyrośnie
OBSERWATOR
28 Sty 2017, 14:28
Po tym co napisał Zawodnik Antra raczej już punktów nie zdobędzie!
Gratuluję wnikliwej analizy zespołu lidera szkoda, że z tą analizą czekałeś do dzisiaj bo drużyny pokonane przez Antrę miały by łatwiej.
Ja mam trochę inne spojrzenie na temat lidera, ma on bowiem niekwestionowanego lidera i najlepszego zawodnika tej ligi - Cezarego Tomzińskiego, którego dzielnie wspiera Michał Strzelczyk, w bramce Mirek mimo wszystko jest jasnym punktem zespołu.
Trochę gorzej prezentuje się defensywa, ale brak Krzysztofa Hudego, Sebastiana Kotyla i Łukasza Skwary to spore osłabienia , jeśli ta trójka wróci do gry Antra wygra te rozgrywki bez problemu.
Zawodnik
28 Sty 2017, 13:47
Kantor i Fa Metal tez ostatniego słowa nie powiedzieli napewno jedna z tych drużyn znajdzie się na podium chodź musza ostro się starać .Potencjal maja i doświadczenie.
Zawodnik
28 Sty 2017, 13:32
Lider nie zwalnia ale za sobą maja najmniej piec zespołów które maja chrapkę na pudełko a ostatnie cztery mecze pokażą co grają myśle ze jak odetną od podan i podwoją krycie Tomzinskiego nie uda im się wiele zdziałać 😄Drużyna przeciętna z wyjątkiem..
Ii
27 Sty 2017, 22:43
Tomiziński cztery Strzelczyk dwie a wynik pięć jeden???
[1. Cześć, dzięki za uwagę, już poprawiłem.
2. Twoje poprzednie komentarze spod tego samego IP o różnych nickach, w których prowadzisz dialog z samym sobą, usunąłem. ;]
Admin]
ALHPN
27 Sty 2017, 22:39
VI kol. 27 I 2017
AGG RE Cz-wa - Kantor Demarko 2 : 3 (1 : 0)
(AGG) Mól S., Ściebura M.; (KAN) Nabiałczyk, Cierpiński, Kostarczyk.
Stalco - Oldboy's Miedźno 1 : 1 (1 : 1)
(STA) Ubogi T.; (OLD)Chwist J.
ZIB Bernat - PROMIL 8 : 0 (4 : 0)
(ZIB) Cianciara -6, Bochenek, Banaś.
ROMTRANS - PANELUKS Panki 0 : 1 (0 : 0)
(PAN) Sokołowski G.
FA-METAL Cz-wa - Jagiellończycy 2 : 0 (0 : 0)
(FAM)Antoniak P., Skoczek M.
ANTRA Kłobuck - KORAL/SEVEN 5 : 1(2 : 0)
(ANT) Tomziński C.-3, Strzelczyk M.-2; (K/S) Młyńczyk P.
Relacja Live
27 Sty 2017, 20:31
ZIB Bernat - PROMIL 8:0,
Romtrans - Paneluks 0:1
Relacja Live
27 Sty 2017, 19:30
AGG - Kantor 2:3, STALCO - OLDBOYS 1:1
JA
27 Sty 2017, 15:35
Moje typy-
AGG RE - KANTOR DEMARKO 2
STALCO - OLDBOYS 1
ZIB BERNAT - PROMIL 1
ROMTRANS - PANELUKS 1
FA-METAL JAGIELLOŃCZYCY 1
ANTRA - KoralSEVEN 1X
laki
27 Sty 2017, 13:04
Moje typy na dziś
AGG RE - KANTOR DEMARKO 2
STALCO - OLDBOYS 1
ZIB BERNAT - PROMIL 1
ROMTRANS - PANELUKS X
FA-METAL JAGIELLOŃCZYCY 1X
ANTRA - KoralSEVEN 2
marele
25 Sty 2017, 17:02
Człowieku, daj sobie na luz. Czy jak sędzia w ekstraklasie się pomyli lub zinterpretuje tak nie inaczej jakąś sytuację to kibice walą do PZPN-u o zwolnienie Bońka i ukaranie zawodnika? Czasem, podobnie jak było kilka lat temu w ALHPN po analizie zapisu z kamer może się zdarzyć kara dla ostro grającego zawodnika. My tu w piątek przychodzimy się nacieszyć piłką, zawodnicy możliwością sprawdzenia swoich umiejętności a ty robisz z tego problem na miarę olimpiady. Może lepiej nie oglądaj na kanale zielonym tych powtórek to będziesz zdrowszy.
do ALHPN
25 Sty 2017, 14:31
"ALHPN nie jest od oceniania (lub zmian) decyzji sędziowskich.
Jeśli sędzia postanowił ukarać zawodnika żółtą kartką, to jest to jego ocena sytuacji. Nie twierdzę, że powinien lub nie dać czerwoną kartkę, gdyż nie należy to do naszych obowiązków."

Aha.
To całe szczęście że w ocenie sytuacji sędziego nie było to przewinienie w ataku tzn że zawodnik ZIBu celowo wyprzedzając przeciwnika celowo zwolnił bieg przez co przeciwnik wpadł na niego !! :)

Widocznie brał i taką opcję skoro nie był pewien jak było i dał tylko żółtą :)
ALHPN do kibica Promila
24 Sty 2017, 22:21
Do sytuacji w tamtej edycji zastosowano pkt regulaminu 7.3 "Za wybitnie niesportowe zachowanie zawodnika mogą być nałożone inne kary przez organizatorów rozgrywek ..." a sytuacja zagrażała zdrowiu zawodnika.
Zapytania dotyczące bieżącej edycji nie mają tej rangi.
Kibic Promila
24 Sty 2017, 17:39
Chciałbym zauważyć, iż w sezonie 2014/2015 ówczesny bramkarz drużyny Osiedle Północ Kłobuck(PROMIL KŁOBUCK) - Szymon Janicki został zawieszony po przeanalizowaniu materiału wideo. Sytuacja miała miejsce w meczu VII kolejki w którym przeciwnikiem drużyny Osiedla Północ Kłobuck była drużyna ZIB Bernat Miedźno.
Czekam na odpowiedź ze strony organizatorów w tej sprawie.

Pozdrawiam
ALHPN
24 Sty 2017, 16:48
ALHPN nie jest od oceniania (lub zmian) decyzji sędziowskich.
Jeśli sędzia postanowił ukarać zawodnika żółtą kartką, to jest to jego ocena sytuacji. Nie twierdzę, że powinien lub nie dać czerwoną kartkę, gdyż nie należy to do naszych obowiązków.
do ALHPN
24 Sty 2017, 12:50
Mecz ZIB BERNAT - OLDBOY'S (akcja od 26 minuty)

https://www.youtube.com/watch?v=rwhweZJ1BEY

powinna być czerwona kartka !!

Zawodnik nie ma szans dogonić przeciwnika, ten wychodzi na sam na sam z bramkarzem i celowo jest popchnięty w plecy ...

Jak można było tu nie dać czerwieni ???!!
Kibic3
23 Sty 2017, 11:37
Niewazne jak ale strzela :)
OBSERWATOR
23 Sty 2017, 07:51
Michał Strzelczyk Antra - 8 bramek 2 miejsce w klasyfikacji strzelców ligi.
Do kibice 11 - nie zazdrość!
Pozdrawiam
kibic11
23 Sty 2017, 00:03
Strzelczyk z Antry to jest tak słaby ze masakra strzela do pustaka po zagraniu Tomzinskiego holuje ta pilke i trzyma niepotrzebnie chociaz nawet nie umie jej dobrze wyprowadzic i rozegrac.. hehe widac ze chlopczyk gral ale na cymbalkach w szkole.. :D
kibic
22 Sty 2017, 20:26
Hehe.. Antra to do końca imprezy zdąży jeszcze 4 razy przegrać jestem tylko ciekaw ile Rokosa im włoży?
Hehe
22 Sty 2017, 20:21
Zoboczymy co pokaże Antra z Koralem?
Obserwator
22 Sty 2017, 14:16
Bo Zib jest cienki jak sik węża,zresztą każdy wie jakie mają układy właściciele z sędziami. Nie ma wyniku to czas zatrzymany nawet przy aucie,jak są to niestety przerwy nawet minutowe i czas sobie leci...
Kibic
22 Sty 2017, 02:07
W sumie masz racje lecz co kolejke wlasciciel zibu.. Chodzi na skargi do sedziego i ciagle mu sie nic niepodoba i robi zament ☺😈
Kibic
21 Sty 2017, 22:31
I tak ZIB będzie mistrzem choć wszyscy mają jakieś uwagi pod adresem ich 2 zawodników myślę że i tak zrobią duży zamęt i wygrają tą lige
do ALHPN
21 Sty 2017, 17:41
W takim razie proszę ocenić 10 bramkę zdobytą przez zespół Korala
Łysy
21 Sty 2017, 14:52
Moja ocena kolejki:
AGG - ANTRA Można powiedzieć że drużynę Antry ciągnie jeden człowiek Tomziński, bez niego byliby na dnie, miałby pewnie więcej niż 5 bramek w tym meczu gdyby koledzy częściej mu podawali. Szczególnie Strzelczyk za dużo holuje piłkę.
ZIB - OLDBOYS Gdyby Chwist podał do Jędrysiaka wynik mógłby się inaczej ułożyć, a tak to pierwsza połowa na zasłużony remis a druga już pod dyktando Zibu który mógł strzelić więcej bramek niż 6
STALCO - FA METAL Emocji w tym meczu nie brakowała. Chajduś parę razy zakręcił zawodnikami Stalco( w tym Pawelcem) obił poprzeczkę ale na nic to się zdało. Drużynę Fa Metalu ciągnął w tym meczu tylko Chajduś. Brzęczek nie prezentował formy z ostatnich meczy i brakowało zmienników. Stalco miało więcej liderów w swojej drużynie i każdy zawodnik coś wnosi i zasłużenie wygrali. Na minus słaba forma Ciszewskiego którego Pusty dwa razy ośmieszył. Dobrze gra Kardas który strzela ważne bramki.
JAGIELOŃCZYCY - ROMTRANS Odkąd Jagielony straciły Tomczyka nie mają snajpera który strzelałby im bramki a z drugiej strony nie grzeszą skutecznością. A Romantrans cechuje się solidnym bramkarzem, dobrą obroną, i niezawodnym J.Chłód w ataku który nic nie gra ale zawsze znajdzie się w odpowiednim momencie i strzeli gola.
PANELUKS - KANTOR Paneluks w osłabionym składzie nie dał rady Kantorowi.Który od paru meczy się rozkręca i gra ładną zespołową piłkę. W Paneluksie zabrakło błysku Chrzęstka który w ostatnich meczach ich ciągnął, teraz ewidentnie brakowało mu sił. Na plus bramkarz Paneluksów który wybronił im rozmiary porażki do 0-2. Bez Hyry i Kozaka daleko nie zajadą. Bez błysku Chrzęstka ciężko im będzie o podium.
PROMIL - KORAL Tu z góry wiadomy był wynik,Wszyscy zastanawiali się tylko jak wysoko. Promil tak wysokiej porażki jeszcze nie odniósł. Ciekawe czy Koral włączy się jeszcze do walki o tytuł byłoby ciekawie.
OBSERWATOR
21 Sty 2017, 00:39
Niestety nie typowałem, ale spróbuję ocenić kolejkę:
AGG - ANTRA krótko Cezary Tomziński show 5 bramek plus asysty, gdyby jego kolega Strzelczyk nie był egoistą ....
ZIB - OLDBOYS pierwsza odsłona dl Oldbojów, drugie 12 minut należało do obrońcy mistrzowskiego tytułu.
STALCO - FA METAL emocje jak u Hitchkoka, wynik w mojej ocenie nie odzwierciedla tego co działo się na boisku!
Stalco do bólu skuteczne, Fa Metal odwrotnie, w ich bramce ręcznik z nazwiskiem.
JAGIELOŃCZYCY - ROMTRANS to można było przewidzieć pierwsi bez siły rażenia, drudzy również - różnica Jerzy Chłód.
PANELUKS - KANTOR przewidywałem, że męki lidera zaczną się za tydzień, jednak Kantor przewalutował lidera.
PROMIL - KORAL na koniec mecz do jednej bramki, specjaliści od promili chyba długo będą trzeźwieć po takim laniu.
Sędziowie po raz kolejny pozytywnie!
Kolego z trybun
20 Sty 2017, 23:44
Obejrzyj sobie mecz na trzeźwo 🤡
ALHPN
20 Sty 2017, 23:24
"czy liczą się bramki uzyskane bezpośrednio z autu ?"
odp: regulamin pkt 5.c - nie można
do ALHPN
20 Sty 2017, 23:14
czy liczą się bramki uzyskane bezpośrednio z autu ?
----
20 Sty 2017, 23:11
Panie admin źle pan umieścił na liście tabeli Zib Paneluks,,
[poprawione, dzięki za uwagę; Admin]
...
20 Sty 2017, 23:06
W następnej kolejce gra Koral z Antra ciekawe kto komu więcej dołoży hehe😨😣😈
..
20 Sty 2017, 23:01
Kłobucku k aleś [----] idź spać [----]. .
Klobuck trynuna
20 Sty 2017, 22:59
Gdyby ten Cianciara gral zespolowo ty pewnie by bramek wiecej strzelil a takto pandzczyzne odwala i gwiaxdora ligi udaje!!!
ALHPN
20 Sty 2017, 22:31
V kol. 20 I 2017
AGG RE Cz-wa - ANTRA Kłobuck 2 : 8 (0 : 4)
(AGG) Lizurej M., Mielczarek D. (ANT) Tomziński C.-5, Strzelczyk M.-3.
ZIB Bernat - Oldboy's Miedźno 6 : 1 (0 : 0)
(ZIB) Cianciara-3, Mazurkiewicz, Baryła, Banaś; (OLD) Jędrysiak R.
STALCO - FA-METAL Cz-wa 5 : 3 (2 : 1)
(STA) Kardas-2, Pawelec, Cocek, Sękiewicz; (FAM) Pusty-2, Chajduś.
ROMTRANS - Jagiellończycy 1 : 0 (0 : 0)
(ROM) Chłód J.
PANELUKS Panki - Kantor Demarko 0 : 2 (0 : 1)
(KAN) Cierpiński R., Caban J.
PROMIL - KORAL/SEVEN 1 : 10 (0 : 5)
(PRO) Wróbel M,; (K/S) Ściebura-3, Rokosa-2, Przerada-2, Obała, Palutkiewicz, Jadczyk.
Pan Jurek
20 Sty 2017, 22:28
PROMIL sie rozkreca...z palcem w du...wygra rozgrywki
,,,
19 Sty 2017, 18:37
myślę że mistrzem zaotanie Antra lub Stalco,a Paneluks nie zmieści sie nawet na pudle
...
19 Sty 2017, 17:24
słusznie prawi, 8 drużyna zostanie mistrzem
Xx
19 Sty 2017, 14:17
Przyglądająć się tabeli i meczom jakie grały poszczególne drużyny to ciężko wytypować przyszłego zwycięzcę, ale na dzisiaj to trzy pierwsze drużyny nie dość że jeszcze będą grały między sobą to mają bardzo trudne mecze.Wydaje się że najmniejsze szanse utrzymania się w trójce ma Paneluks,a największe Antra.A poza tym to różnice punktowe są tak małe że jeszcze 8 drużyna może zostać mistrzem.
xxx
18 Sty 2017, 20:22
kibic ale ty jestes glpi
kibic
17 Sty 2017, 23:45
Obecny to pewnie zawodnik lub skrzekot Zibu ze az tak potkresil pana z kitka. Z romtransu ze slaby heeee lecz jak by niebylo zrobil dwie asysty dla Chloda 😄ahhh a ta zadrosc 😄😄😄😂😂
Janusz Palutkiewicz
17 Sty 2017, 12:41
Kierownicy drużyn, którym nie pasowały godziny meczów, zgłosili nam to i ujęliśmy to w terminarzu.
Omawiane to było na zebraniu kierowników/kapitanów drużyn przed rozgrywkami.
AD
17 Sty 2017, 11:32
a nie pomyślał Pan ,że innym drużyną też byłoby na rękę grać na samym końcu bo też mogą mieć problem ze składem? Trochę nie fair
pozdrawiam
Janusz Palutkiewicz
17 Sty 2017, 10:01
Tak :)

Pozdrawiam
ciekawy
17 Sty 2017, 09:37
Jedno pytanie? Dlaczego Pan organizator Palutkiewicz ustawił sobie wszystkie mecze swojej drużyny na 21? Czyżby inne godziny nie pasowały? I byłby braki w składzie?;)
Obecny
16 Sty 2017, 23:21
Może trochę o meczach;pierwszy mecz AGG z Pan.to bardzo przeciętny mecz gdzie widać ogromny brak koła napędowego (myślę tu o Kozaku w drużynie z Panek),drugi mecz podobnie jak pierwszy bez szału który obnaża braki drużyny Stalko mającej chrapkę by załapać się na pudle,trzeci mecz to pojedynek lokalnych rywali gdzie powinno iskrzyć i tak też było ale nic poza tym .W Zibie słaba gra siłników napędowych,tzn Cianciara który zamiast grać i strzelać chował się w obronie,a Mazurkiewicz nie miał siły i nie schodził z boiska (odwalił stojaka)jedynie szarpał ten nowy zawodnik z nr 10 Zib kolejny raż goni wynik ..dlaczego ????. Oczywiście w Romtransie najmocniejszą postacią napastnik Chłód,a słabiutko młodzież łącznie z tym cwaniak em z kitką.Kolejny mecz pogromca ubiegłorocznego mistrza Antra lekko zwycięża Oldboysa (nowego niedoświadczonego)któremu wydawało się że jak urwał punkty wcześniej trochę bardziej notowany drużynom to stawia czoła zespołowi ( niespodziance)grającym bardzo agresywnie.piąty mecz niestety mnie rozczarował.oczekiwałem walki o wynik przy tak wyrównanych personalnie drużynach,ato Kantor niestety kolejny mecz daje ciała chyba skupił się na grę w Częstochowie. No a w ostatnim meczu było oczywistym brak snajpera drużyny Jagielonów i niestety wydaje się że nie zmieszczą się na pudło zaś mocny Koral z czołowym napastnikiem trudnym do zatrzymania z tą grą może powąchać sukcesu. Myślę że następna kolejka jest łatwiejsza do obstawiania, pozdrawiam
Kibic
15 Sty 2017, 20:30
Tak Olek racje masz Cianciara razem ze skrzekotem z trybun sieją zament co kolejke ☺
Kibic
14 Sty 2017, 23:13
Zamęt sieje w Romtransie
Olek
14 Sty 2017, 22:11
Cienciara w każdej drużynie sieje zamęt czy to w Częstochowie czy w Kłobucku
hehe
14 Sty 2017, 21:31
Jakoś jedynie ty narzekasz na sędziów, chłopki dobrze sędziują a ty zapewne jesteś fanem zibu i wynik ci nie leży to sie wyżalasz. No jak potrafisz jeżdzić na stojąco to moje gratulacje...
Adhd
14 Sty 2017, 20:00
Gdzie ci wielbiciele mistrza z Zibu i formam . Szkoda Darka bo fajna mial ekipe ale ten Cianciara pieprzy mu wyniki i rozbija druzyne.
Do hehe
14 Sty 2017, 17:29
W futsalu można grać wślizgiem ,lecz w naszej lidze jest ewidentny zakaz gry wślizgiem w bezpośrednim kontakcie z innym zawodnikiem kiedy mógłby spowodować faul!!!Natomiast wydaje mi się że ty ciągle jeździsz na dupie
Twój fan
14 Sty 2017, 15:45
Obywatelu.... monopolowy to twój ojciec przepił no i co?,a ty nigdy nawet nie posmakujesz takiej piłki jaką oni grali, chyba że się naćpasz ,ale może żona ci zabronić.
Błażej
14 Sty 2017, 14:33
Fajna kolejka ,ciekawe mecze zaskakujące rezultaty i jeden mały problem.Czy w tej hali musi być tak zimno.?
Normalny
14 Sty 2017, 14:06
Hehe prawdę napisałeś Hyra jaki jest taki jest ale grać umie a takie pisanie jak ten pako to kolego nie denerwuj się gość jest mocny tylko na necie i obserwator tez się nie stresuj TO JAKIŚ IMWALIDA UMYSŁOWY
Pako srako
14 Sty 2017, 14:02
Powiedz to hyrze w twarz a nie obrażasz na forum da ci pare klapsów i zamkniesz Twoja brzydka mordkę
Ps grać nie umiesz to się nie wypowiadaj a jak obrażasz to w twarz bo na forum każdy może pisać ciekawe jaki jesteś naprawdę kozaczku bo podejrzewam ze szybciej umiesz narobić w gacie niż napisać jak się nazywasz Pozdrowienia dla normalnych
Pako
14 Sty 2017, 08:57
Do obserwatora -> Kup sobie nowe okulary a jak Cię nie stać to daj znać POMOGĘ bo chyba tobie na Mózg padło (a sorry trzeba go mieć). W Paneluksie gra Robert Hyra nie Arkadiusz (debil) tylko Robert którego od nie pamiętam kiedy obserwuję na boiskach. A ty Panocku wracaj do swojej dziury jak nic nie wiesz o piłce lokalnej może tam są jakieś kursy?
Obywatel
14 Sty 2017, 08:08
Szkoda Zibu ale z takimi cieniasami jak Cianciara czy Benek to podium oni nie zdobeda bo ich forma zostala pod monopolowym
Obserwator
14 Sty 2017, 01:52
Ty jak sie zwiesz Pako!!!!
Proponuje żebyś sie p.... w łeb i wracał do Lublincq
Pako
14 Sty 2017, 00:36
To oczywiście było nawiązanie do tabeli strzelców....
Pako
14 Sty 2017, 00:34
Panowie z szacunku dla gościa który w naszej piłce okręgowej zrobił wiele to w PANELUKSIE nie gra świr Arkadiusz Hyra tylko "CZARNY" Robert Hyra a to niebo a ziemia jeszcze raz apeluję o szcunek...
hehe
14 Sty 2017, 00:05
kibic to w futsalu nie można robić wślizgów?? jakieś nowe przepisy chyba są teraz :) Nikt teraz nie gwizda byle dotknięcia.
kibic
13 Sty 2017, 23:36
Ogólnie najładniejszy i najciekawszy mecz kolejki.Nie potrafię zrozumieć drużynę Zibu dlaczego odpoczątku nie trzymają fasonu I puźniej gonią wynik? Czyżby lekceważenie przeciwnika?.A może to lepsza gra w ofenzywie niż w defenzywie .Ogólnie niezły pościg wyniku.Trzeba zwrócić też uwagę że sędziowie w tym meczu wysokiego ryzyka sobie nie radzili,mnóstwo błędów,szczególnie nie odgwizdane wślizgi obrońców Romtransu.Ale też w innych błędów nie uniknął, lecz co to w porównaniu z Zenkiem, tu była by jatka! !!!!
ALHPN
13 Sty 2017, 23:25
Kol. IV 13 I 2017
AGG RE Cz-wa - PANELUKS Panki 4 : 4 (1 : 3)
(AGG) Mielczarek -2, Ściebura M., Mól S.; (PAN) Mirek, Chrzęstek, Pietrzak, Hyra R.
STALCO - PROMIL 4 : 1 (2 : 1)
(STA) Norkowski M.-2, Kardas B., Zych T.; (PRO) Wróbel M.
ZIB Bernat - ROMTRANS 2 : 2 (0 : 1)
(ZIB) Cianciara J., Baryła C.; (ROM) Chłód J.-2.
FA-METAL Cz-wa - Kantor Demarko 4 : 0 (1 : 0)
(FAM) Brzęczek T-2, Jelonek K., sam.
ANTRA Kłobuck - Oldboy's Miedźno 4 : 0 (1 : 0)
(ANT) Tomziński C,-3, Nowak M.
Jagiellończycy - KORAL/SEVEN 1 : 4 (0 : 2)
(JAG) Błaszczyk P.; (K/S) Obała P., Palutkiewicz M., Ściebura P., sam.
ja
13 Sty 2017, 23:11
On moze i gralby z przodu??? Tylko kto z tym filozofem chce jeszcze grac???
xxx
13 Sty 2017, 22:34
No ,ale Cianciara ,choć robi bzdury i głupio gada to potrafi też skarcić co niektórych ,i z niczego zrobić coś jeśli gra z przodu .
On
13 Sty 2017, 22:31
Ty patrz na swoją głowę bo morze ci pęknie z bólu?
Franz
13 Sty 2017, 22:31
Jakie wyniki dzisiaj?
ja
13 Sty 2017, 22:29
Jak dlugo ten slaby i wszystko wiedzacy Cianciara bedzie gral u pana Darka to o wyniki bedzie ciezko. Jak sie patrzy jak on wyzywa swoich kumpli z ekipy to wiadomo ze on ma cos z glowa!!!
laki
12 Sty 2017, 19:48
Moje typy na jutro
AGG - Paneluks - 2
Stalco - Promil - 1
ZIB - Romtrans 1X
Fa Metal - Kantor - 1
Antra - Oldboys - 1
Jagiellończycy - Koral - 1
Obecny
11 Sty 2017, 16:43
No cisza na forum ,ale może zabawmy się w obstawkę.Moje strzały to:w pierwszym meczu wygrają młodzi i gniewni z AGG bo ich przeciwnik gra wolno i popełnia wiele błędów w obronie.drugi mecz powinno wygrać Stalko które prezentuje znacznie lepszą grę i widać to chociażby po miejscu w tabeli,Promil to najsłabsza drużyna tegorocznej edycji.trzeci mecz będzie bardzo wyrównany,bo choć Zib to niejednokrotny zwycięzca tego turnieju i trzeba wznieść się na wyżyny żeby z nimi wygrać to niektórym się ta sztuka udaje.Romtrans to mocno odmłodzona drużyna ,szybka w kontrze i pewnie zrobi wszystko żeby pokonać lokalnego rywala ale stawiam na Zib.czwarty mecz to również jeden z ciekawszych meczy gdzie każdy punkt jest na wagę złota i będzie albo gwoździem do trumny albo jeszcze pozwoli zostać w czubie drużyn ...tu chyba będzie górą Kantor .następny mecz: wydaje się że po ostatnim zwycięstwie Antra będzie trudna do zatrzymania ale pamiętajmy że Oldboys również powstrzymał jeden z tych zespołów co się będą liczyć w walce o pudło i tu stawiam na Oldbojsów .Ostatni mecz powinien i będzie równie szybki i ciekawy ,to walka dwóch wyrównanych drużyn mimo różnicy w tabeli i punktowej,obstawiam za Koralem
ŻARCIK
03 Sty 2017, 17:51
Nie ma zenka nie ma emocji
Widz
03 Sty 2017, 17:25
Mecz ZIB Bernat - AGG RE Zobaczcie film z meczu od minuty 15;57 jak zawodnik z nr 7 Cianciara nurkuje w polu karnym ,a sędzia dyktuje rzut karny.Że też sędziowie się nabierają na takie sztuczki.A swoją drogą panie Cianciara czy to jest gra FER PLAY powinien Pan dostać nagrodę filmowego Oskara za grę aktorską.
Kibic
02 Sty 2017, 20:15
Mysle ze antra jeszcze nieraz zaskoczy amatorzy tam nie graja....
Jarek
02 Sty 2017, 14:04
Do organizatorów Proszę o poprawienie strzelców z meczu Kantor - Promil. Pozdrawiam (admin: poprawione)
WWW XD
02 Sty 2017, 11:12
Moim zdaniem: PLANOWO zakończyły się mecze FA-METALU i KANTORU-DEMARKO. Wynik FA-METALU chyba nie do końca odzwierciedla sytuację na parkiecie. FA-METAL nie miał jakiejś wielkiej przewagi a zwycięstwo zapewnił im praktycznie w pojedynkę Patryk Chajduś. Z kolei KANTOR zgodnie z oczekiwaniami rozbił drużynę PROMILU i w następnej kolejce spotka się właśnie z FA-METALEM. Ten mecz zapowiada się naprawdę ciekawie. W meczach, w których trudno było wytypować zwycięzcę, PANELUKS dość spokojnie pokonał OLDBOYS i z kompletem punktów przewodzi tabeli. Jeśli w najbliższej kolejce odniesie zwycięstwo z AGG, do dużo trudniejszych pojedynków przystąpi z pozycji lidera. Natomiast ROMTRANS dopiero w samej końcówce wyszarpał 3 punkty z KORALEM. Gdyby chwilę wcześniej Ściebura trafił do pustej bramki, nastroje w obu drużynach byłyby odmienne. Gdyby… Teraz obie drużyny czekają ciężkie mecze, ROMTRANS zagra z ZIBEM a KORAL z JAGIELLOŃCZYKAMI. NIESPODZIANKĄ na pewno było zwycięstwo STALCO z JAGIELLOŃCZYKAMI. Moim zdaniem, STALCO nie zagrało jakiegoś świetnego meczu, ograniczając się do nielicznych kontrataków, a wygraną zapewnił im świetnie dysponowany tego dnia bramkarz i brak w drużynie przeciwnej najlepszego zawodnika. JAGIELLOŃCZYCY nawet bez Tomczyka zdecydowanie przeważali na parkiecie, jednak proste błędy odebrały im najpierw prowadzenie, a ostatecznie punkty. STALCO po raz kolejny pokazało, że potrafi grać z kontry i zdobyło już 6 punktów z dobrymi drużynami. MEGA SENSACJĄ był na pewno pogrom ZIBu przez ANTRĘ. Zwycięstwa w takich rozmiarach chyba nikt nie przewidywał. Ale to dobrze. Ten wynik pokazuje, że liga w tym roku będzie jeszcze bardziej wyrównana, a tabela spłaszczona. W efekcie, walka o końcowy sukces potrwa długo, a wyniki poszczególnych meczów będą trudne do wytypowania. Niewiadomą jest, co pokaże ANTRA w kolejnym meczu z OLDBOYS. Za to ZIB w meczu z ROMTRANSEM musi zagrać o niebo lepiej… Moim zdaniem POZYTYWNIE zaprezentowali się sędziowie, którzy chyba ustrzegli się większych błędów i choć pozwalali na trochę ostrzejszą grę, to przynajmniej nie przerywali akcji bezsensownymi gwizdkami, po których nikt nie wiedział, o co chodzi… Tak, jak uwielbiał robić słynny Pierluigi Dąbrowski. Myślę, że w trzeciej kolejce chyba nikt nie miał większych pretensji do pracy nowego zespołu sędziowskiego. Oby tak dalej
miro
31 Gru 2016, 19:21
Brawo Stalco
kibic
31 Gru 2016, 18:59
Niema innych drużyn tylko Zib.
kibic
31 Gru 2016, 15:33
Pewnie chłopaki z Zibu już świętowali ,na tzw stojaka, i zagrali świątecznie ,lekceważąc przeciwnika który potrafił się odgryźć . Są młodzi i wściekli.... dlatego nie można ich ignorować.
...
31 Gru 2016, 15:17
co do sędziowania masz racje było całkiem ok poza jednym błędem gdzie zawodnik fauluje zawodnika zibu gdy ci wychodzą dwóch na bramkarza i nie dostaje za to kartki ale rzeczywiście nie ma się co czepiać bo to kwestia interpretacji
do obserwator
31 Gru 2016, 15:14
jakoś tak się nie mądrowałeś jak przegrywał kantor czy inni widać że brak Ci pojęcia o grze w piłkę a tym bardziej na hali bo inaczej wiedziałbyś że jeśli drużyna się odsłoni bo próbuje gonić wynik to niestety czasami tak się to kończy . Mogę jedynie po gratulować Antrze bo wykorzystali perfekcyjnie wszystkie okazje i prezenty ale mam nadzieje ze na koniec rozgrywek mina Ci zrzednie a zib pokaże to to był wypadek przy pracy
OBSERWATOR
31 Gru 2016, 14:09
Bramkarz Zibu nie zawinił przy żadnej z bramek dla Antry. Pan Bernat raczej swoją rolę spełnił choć nie grał tradycyjnie komentował pracę sędziów. Zenek to chodzący cyrk i krytykę jego decyzji można zrozumieć, jednak wczoraj praca arbitrów na przyzwoitym poziomie. Wynik 7:2 to raczej deklasacja obrońcy tytułu, w przełożeniu na walkę bokserską nokaut, a w mojej ocenie kibica zniszczenie.
bla bla
31 Gru 2016, 12:16
Kiedy będą dostępne wszystkie kolejki w terminarzu?
Jas
31 Gru 2016, 12:05
A czym Zib byl oslabiony? Bramkarza nie ma juz porzadnego 2 lata a obrona ? Ofensywa sama sie nie !!!
Do obserwator
31 Gru 2016, 11:01
Zniszczyć to sobie możesz spodnie albo fryzurę jakoś osłabienie korala w meczu z paneluksem udało Ci się zauważyć A osłabienie zibu już nie cóż za obiektywna ocena
OBSERWATOR
31 Gru 2016, 00:41
Sport uczy ludzi pokory - wczoraj doświadczyli tego ZIB i Jagielończycy. Co do FA METALU zgadzam się, że bramkarz to bardzo słabe ogniwo tego zespołu, ale reszta też raczej bez szału. Drużynę ciągnie Patryk Chajduś i Tomasz Brzęczek, choć paradoksalnie często siedzą na ławce rezerwowych. Pietrasiński, Antoniak i Skoczek tragedia, Pusty daleki od formy, ale przyzwoity. Pozytyw kolejki to na pewno Antra i Stalco - pierwsi zniszczyli ZIB drudzy pokarali Lidera. Obecnie na czele tabeli Paneluks, ale z całym szacunkiem dla tej ekipy uważam, że jej męki zaczną się od 5 kolejki - na ten czas grali z osłabionym Koralem, słabym Promilem i Oldboyami. Co do zmiany sędziego uważam, że Pan Dąbrowski zawsze był antyreklamą tej profesji, jego zmiana zapewne przyniosła ulgę wielu zawodnikom i kibicom.
Jarek
30 Gru 2016, 23:38
Przepraszam Kasiński nie strzelił był samo.
Jarek
30 Gru 2016, 23:36
Rzeczywiście.... kantor wygrał 7:1 i strzelali Kostarczyk 3, Gierzynski 1, Rychter 1, Kubanek 1, Kasiński 1. Proszę o poprawienie statystyk. Z góry dziękuję.
Obserwator
30 Gru 2016, 22:50
Kantor wygrał 7:1 a nie 6:2 [dzięki, poprawione; Admin]
ALHPN
30 Gru 2016, 22:46
Kol. III 30 XII 2016 Oldboy's Miedźno - PANELUKS Panki 0 : 3 (0 : 1) (PAN) Furmanek M., Hyra R., Głąb G. ANTRA Kłobuck - ZIB Bernat 7 : 2 (1 : 1) (ANT) Strzelczyk M.-4, Tomziński C,-2, Chudy K.; (ZIB) Mazurkiewicz C.-2. KORAL/SEVEN - ROMTRANS 1 : 2 (1 : 0) (K/S) Rokosa J.; (ROM) Chłód J., Ciastek A. FA-METAL Cz-wa - AGG RE Cz-wa 5 : 2 (2 : 1) (FAM) Chajduś P.-3, Brzęczek T.-2; (AGG) Mielczarek D., Kleszcz S. Kantor Demarko - PROMIL 7 : 1 (4 : 1) (KD)Kostarczyk J-3, Kubanek M., Gierzyński T., Rychter M.; sam.(PRO) Wróbel M., Jagiellończycy - Stalco 1 : 2 (1 : 1) (JAG) Kołbasiuk Z.; (STA) Norkowski M., Sękiewicz T.
golki
30 Gru 2016, 12:53
moje mecz 1,2 2,2 3,2 4,1 5,1 6,1
laki
30 Gru 2016, 12:24
Moje typy: Oldboys - Paneluks 2 Antra - ZIB 2 Koral/Seven - Romtrans 1 lub X FA Metal - AGG RE 1 Kantor - Promil 1 Jagiellończycy - Stalco - 1
...
30 Gru 2016, 09:00
typujemy panowie
ALHPN
30 Gru 2016, 07:02
III kolejkę sędziować będą Toborek Stanisław i Andrzej Bartelt.
xxx
28 Gru 2016, 20:49
Przedewszystkim to Zib wyszedł z opresji po stracie duch bramek z silnym zespołem,a to sędzia konie znie chciał remisu.Myślę że w pełnym składzie gra była by jeszcze ciekawsza.Koral z Rokosy jest silny lecz to nie był jakiś wielki rywal ,więc laicik...Trzeba przyznać że Stalko zaskoczyło słaby i zdeterminowany Kantor który rzucił się bez głowy i dostał to co mu się należało.Już niedługo się okaże co kto wart . Stalko ma Jagielonów a Koral spotka się w następnej kolejce.Kantor też musi udowodnić że nie tylko dają punkty i że coś potrafią inaczej zaliczą dno.
Heh
28 Gru 2016, 15:43
Każdy z nas sympatyzuje z jakąś drużyną to normalne dziwi mnie tylko dość częsty brak obiektywizmu w wypowiedziach i wyciąganie zbyt pochopnych wniosków słabo grający Zib po ciężkich dwóch kolejkach ma komplet punktów A rewelacje 1 kolejki Antra i Romtrans odpowiednio 3 i 4 punkty przypadek to się pewnie okaże za kilka tygodni
Błażej
28 Gru 2016, 13:47
Obywatel czy ja w swoim poście wspomniałem coś o dobrym albo złym sędziowaniu?.Napisałem tylko że sędzia podarował karnego Zibowi i nie zagwizdał faulu.A po tym co napisałeś odnoszę wrażenie że Ty jesteś z Miedzna i bronisz słabo grającego Zibu .Pozdrawiam
Obywatelu
27 Gru 2016, 23:13
żal ci dupę ściska ze kogoś stać na płacenie nie twoje sprawy każdy niech pilnuje swoich spraw pozdrawiam.
Obywatel
27 Gru 2016, 22:24
Do Blazeja chlopie wiem ze sa swieta i bronisz swoich druzyn z wioski ale nie osmieszaj sie!!! Zenek jest tyle wart ile pierdoly z Klobucka . A Fa metal placi Cyrulinskiemu za mecze a on zawsze babole wpuszczal i mecze sprzedawal!!!
Błażej
27 Gru 2016, 16:42
Chciałbym się odnieś do wpisu WWW XD.Jeśli Ty uważasz że, Zib zagrał jak na mistrza przystało to oglądaliśmy dwa różne mecze.Moim zdaniem Zib zagrał słabo bez żadnego pomysłu na grę.Widać było brak Cianciary.Rzut karny to prezent od sędziego a bramka na remis po nakładce którą puścił sędzia.Dobre mecze zagrały Stalco i Koral-Seven.Pozdrawiam.
kibic
27 Gru 2016, 12:25
Bardzo słuszna sugestia kolegi WWWxd co do sędziów,przecież mamy oglądać mecze a nie kąbinującego sędziego.
ALHPN
27 Gru 2016, 11:30
Nazbierało się kilka spraw, więc kilka słów wyjaśnień: Niestety sędzia główny zawodów, po przerwie wakacyjnej, przyjął błędną interpretację regulaminu i wprowadził trochę zamieszania na naszym parkiecie. Z tych bardziej rażących uchybień to uznanie ręki za faul i wynikające z tego konsekwencje oraz „gra wślizgiem w zawodnika”. W regulaminie jest hasło „Zakaz gry wślizgiem w zawodnika”: chodzi o to, aby wślizg nie przeszkodził zawodnikowi będącemu przy piłce w operowaniu piłką. W odpowiedniej odległości od zawodnika można wślizgi robić, np. ratując piłkę przed wyjściem na aut lub przed wejściem do bramki. Jeśli coś jest jeszcze niezrozumiałe, proszę o pytania, abyśmy sprawę wyjaśnili do końca. Kanał Zielony po remoncie wraca do Galerii i już można oglądać pierwsze mecze.
WWW XD
27 Gru 2016, 08:49
Oceny za drugą kolejkę? Proszę bardzo: Dwie Szóstki: STALCO i ZIB. STALCO zagrało niemal perfekcyjny mecz gromiąc faworyzowaną drużynę KANTORU. Bezbłędnie w obronie i niesamowicie skutecznie w ataku. Przeciwnicy po prostu nie nadążali za ich atakami. Za to ZIB zagrał jak na mistrza przystało. Mając przeciwko sobie bardzo dobrego przeciwnika i bardzo słabego sędziego, wyciągnęli z 0-2 i dociągnęli do końca 3-2, choć rywale i sędzia bardzo się starali, żeby im odebrać zasłużone zwycięstwo. A trzeba pamiętać, że grali bez swojego najlepszego zawodnika. Dwie Piątki: JAGIELLOŃCZYCY wypunktowali silnego rywala, a wynik mógł być nawet wyższy. Super ciekawie zapowiada się ich najbliższy mecz ze STALCO. KORAL-SEVEN w pełnym składzie jest w stanie powalczyć z każdym rywalem w tej lidze i w najbliższym meczu z ROMTRANSEM zostaną najlepiej sprawdzeni. Dużo Czwórek: W meczu OLDBOYS-ROMTRANS było dużo sytuacji bramkowych, były słupki, parady bramkarzy, zabrakło jedynie goli. Dlatego ten emocjonujący do końca mecz zakończył się podziałem punktów, ale obie drużyny pozostały ciągle bez straconej bramki. PANELUKS wygrał z Promilem, ale dość długo się męczył. W najbliższym meczu z drużyną OLDBOYS nie mogą sobie pozwolić na takie chwile dekoncentracji, jak w ostatniej kolejce. FA-METAL przegrał, ale pozostawił po sobie naprawdę dobre wrażenie. Prowadzili już 2-0 z ZIBem, a do straty punktów na pewno przyczyniła się kontuzja strzelca pierwszej bramki, który po zdobytym golu nie pojawił się już na parkiecie. W najbliższym meczu z AGG, powinni sobie odbić straty moralne i bramkowe. Dwie Trójki dla ANTRY i AGG. ANTRA, po dobrym pierwszym meczu odbiła się od ściany Jagiellończyków, którzy pozwolili im jedynie na indywidualne akcje i strzały Tomzińskiego. W 3 kolejce kolejny trudny egzamin – z ZIBem. Drużyna AGG gra tyleż dobrze, co niefrasobliwie i traci bramki i punkty na własne życzenie. Niestety, terminarz ma ciężki i czeka ją kolejny mecz z podrażnionym rywalem – FA-METALEM. Będzie ciężko. Dwójka dla drużyny PROMILA. Długo utrzymywała wynik remisowy z PANKAMI, żeby w krótkim czasie podarować im dwie bramki i stracić szansę na pierwsze punkty. Na jedynkę zasłużyła drużyna KANTORU DEMARKO. Trudno uwierzyć, że Ci zawodnicy, którzy w barwach JAGIELLOŃCZYKÓW dwa lata temu wygrali całą ligę, a rok temu nie przegrali w niej żadnego meczu, teraz przegrywają 1-7 z drużyną STALCO. Jak to wytłumaczyć? Chyba muszą spokojnie pokonać drużynę PROMILA i wziąć się za odrabianie strat, choć te stracone sześć punktów ciężko będzie już odrobić. Osobna jedynka dla sędziego głównego zawodów. Niestety, ale wprowadził bardzo dużo zamieszania i chaosu. W meczu ZIB-FA-METAL usilnie walczył o jeden punkt dla FA-METALU, dyktując karnego za wybicie piłki wślizgiem w polu karnym. W regulaminie jest napisane jasno: „Zakaz gry wślizgiem w zawodnika”. Więc wybicie piłki, gdy w pobliżu nie ma przeciwnika to chyba nie jest przewinienie? Postępując analogicznie, to w przypadku, gdy zawodnik wybije wślizgiem piłkę zmierzającą do pustej bramki, też zostanie ukarany rzutem karnym? W meczu JAGIELLOŃCZYCY-ANTRA sędzia też postanowił się wyróżnić, zrzucając z boiska bramkarza za przypadkowe zagranie ręką poza polem karnym, a następnie gwiżdżąc przewinienie, za zbyt długie przetrzymywanie piłki przez bramkarza, zresztą zawodnika z pola, który zastąpił tego pierwszego. Po co? Bez sensu. A teraz pytanie do organizatorów. Jeżeli w pierwszej kolejce sędziowie pozwalali grać wszystkim wślizgiem a w drugiej już nie, to czy zmieniły się przepisy, czy ich interpretacja? Może warto by było przekazać kapitanom drużyn jasny komunikat na ten temat, jak wolno grać, a jak nie? I na koniec mała sugestia. Można by spróbować i dać posędziować jedną kolejkę sędziemu Barteltowi (na razie bez zarzutu), z innym, np. Wasilewskim (choć to tylko propozycja, bo nie zamierzam nikogo promować). Mogło by się nagle okazać, że mecze są rozgrywane w normalnej atmosferze, bez niepotrzebnych spięć i epitetów?
Zawsze obecny
26 Gru 2016, 18:07
HEJ obżarciuchy jak się wam podobała druga kolejka? Z bardziej pikantnych momentów to ,ciekawe zachowania sędziego.Kilka ciekawych meczyk. PANELUKS gładko ograł dostarczyciela bramek Promil,potem Koral !!! będący w pełnym składzie jest postrachem wszystkich drużyn ograł młodych dzikich i nieobliczalnych z AGG.Trzeci mecz którego byłem bardzo ciekaw ,starcie właściciela największej niespodzianki pierwszej kolejki Oldboys z wydawało by się druźyną mogącą wszystkim namieszać jednakże,zlekcewarzyli kolegów i niemalże przegrali (ogólnie słaby mecz).No i hit kolejki ówczesny mistrz trochę widać osłabiony ,kontra zespół zawsze pretendujący do mistrzostwa ligi,nie odopuszczający zawsze niebezpieczny Fametal.Prawdziwy pokaż dobrej piłki ,przewrotny ch wydarzeń i straconych okazji.Gdyby nie głupie popisy sędziego ,mecz na wysokim poziomie.Brawo zawodnicy Zibu zawał do końca.Najbardziej zawiedziony byłem postawą Kantoru ,nie ubliżając drużynie Stalko o której jeszcze dużo dobrego usłyszymy bo stać ich na dużo.Kantor podobnie jak Fametal zbyt nIO byli faworytów ani i się spalili.Jagielony mocny zespół z szansami na walkę o mistrzostwo ,jeśli udowodni że wygrać umie z takimi ekipa mi jak Stalko,Koral,czy Fametal,no a Antra chyba troszeczkę na przerost mianowany postrachem tych wielkich,muszą jeszcze trochę pograć i udowodnić że to umie. Pozdrawiam z niecierpliwością czekam na 3 kolejki filmiki.Panie Maćka Co jest grane????
golki
26 Gru 2016, 10:03
równie dobrze liga może grać bez sędzi,szkoda kasy.........
kibic
25 Gru 2016, 23:45
.Iiga będzie super jeśli organizatorzy . zadbają o normalnych sędziów .Narazić to wtopa.Wy... Zenka.pozdro
do obywatela
25 Gru 2016, 22:24
liga jest super
Obywatel
25 Gru 2016, 21:51
Ludzie jaka liga taki sedzia i organizator!!!
Wielbiciel
25 Gru 2016, 19:23
No i jak zwykle Zenon jest na" pierwszych stronach" i w centrum zainteresowań, o to mu chodzi!!!!!!!!!!.Ja też winię za to organizatorów , mimo sugesti i niekorzystnych referencji znów poszli do Zenona. Podejźewam że kusząca jest cena za usługę ,bo inaczej nie potrafię zrozumieć organizatorów.To nieudacznik chcący pokazać co on nie potrafi. Żenada! !!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZMO
24 Gru 2016, 23:56
Druga kolejka wzbudziła wiele kontrowersji !! Sędzia Zenon podejmował decyzje: - debilne (uznanie bramki mimo że każdy widział że bramki nie ma, jak również samo zachowanie zawodników nie wskazywało na bramkę) - głupie (wyimaginowane faule a puszczane bez reakcji większe przewinienia - chociażby uderzenia Czarnego) - niekonsekwentne (brak kartki dla zawodnika szyderczo klaskającego z jego decyzji) - kontrowersyjne (których dało się uniknąć gdyby decyzja byłaby szybsza i bardziej czytelna, a nie gdy zawodnicy kłócą się dla kogo jest faul)
Gościu
24 Gru 2016, 15:28
Humus to faktycznie jesteś ,a Humus to jak obornik.Pewnie jesteś przyjacielem tego farbowanego, człowieczka który koniecznie chce być najważniejszy na boisku.Pieszy widowisko piłkarskie i psuje nerwy ludziom.Móż e powinien zmienić lekarza lub kupić mocniejsze okulary.
humus
24 Gru 2016, 09:47
Kto zna Pana Zenona ten wie jaką jest osobowością. Wina leży zazwyczaj po obu stronach. Piłkarzyki od razu skreśliły sędziego i się zaczęło polowanie na czarownika. Ta liga jest ligą, nie we wszystkich przypadkach ale w większości jednak, ligą napinaczy, osób, które uważają się za Maradony i tego podobne stworzenia. Trochę więcej pokory i wyrozumiałości a do spotkań należało by podchodzić z bardziej chłodną głową i poluzowanymi majtami. No ale jak się w takich rozgrywkach komuś płaci kasę, żeby przyjechał reprezentować dany team to nie powinien dziwić fakt, że taki Zenon ma pod górkę...
ALHPN
23 Gru 2016, 23:14
II kolejka 23 XII 2016 PANELUKS Panki - PROMIL 4 : 2 (2 : 2) (PAN) Chrzęstek -2, Mirek, Hyra; (PRO) Janicki C.-2. KORAL/SEVEN - AGG RE Cz-wa 4 : 2 (1 : 1) (K/S) Obała, Rokosa, Ściebura, Bryś; (AGG) Sitek M., Mól S. Oldboy's Miedźno - ROMTRANS GELSE 0 : 0 FA-METAL Cz-wa - ZIB Bernat 2 : 3 (1 : 0) (FAM) Chajduś, Norbert; (ZIB) Baryła, Mazurkiewicz, Jurczok. Kantor Demarko - STALCO 1 : 7 (0 : 3) (KAN)Cierpiński; (STA) Pawelec-3, Zych T-2, Cocek D., Ubogi T. Jagiellończycy - ANTRA Kłobuck 5 : 0 (1 : 0) (JAG) Tomczyk K.-3, Nowak G., Glondalski M.
bestronny
23 Gru 2016, 23:04
Moim i innych zdaniem to wina jest po stronie organizatorów.Czy oni nie widzą ,co się dzieje i pozwalają.Od tamtego sezonu wszyscy mówią i piszą że nie powinno zenka być w Kłobucku,masakra już załatwił kilka drużyn.Zenek wypad
...
23 Gru 2016, 22:48
Znów ten idiotą Zenek się popisał, i robił show
...
23 Gru 2016, 21:59
podajcie wyniki
Olek
23 Gru 2016, 15:25
Paneluks - Promil - 1 2. Koral/Seven - AGG RE - 2 3. Oldboys - Romtrans - x 4. FA Metal - ZIB - X 5. Kantor - Stalco - 1 6. Jagiellończycy - Antra - x Może to być kolejka remisów ale będzie ciekawie.
laki
23 Gru 2016, 14:50
1. Paneluks - Promil - Panki nie powinny mieć problemu, mimo porażki z tą drużyną w poprzednim sezonie. 2. Koral/Seven - AGG RE - Koral powinien zdobyć pierwsze punkty i to 3. 3. Oldboys - Romtrans - Olboysi chyba wykorzystali limit szczęścia i nie stawiałbym na nich. 4. FA Metal - ZIB - remis po mam nadzieję dobrym meczu. 5. Kantor - Stalco - zdecydowanie Kantor. 6. Jagiellończycy - Antra - parę goli powinno paść, stawiam na Jagiellonów.
...
23 Gru 2016, 14:33
może jakieś typy
Kibic
23 Gru 2016, 11:14
Kiedy będą filmiki z pierwszej kolejki
ki
22 Gru 2016, 22:03
Panie Macku w czym problem
kibol
22 Gru 2016, 21:58
Panie Macku w czym problem
Do Adi
22 Gru 2016, 20:37
Gra się dla przyjemności i z sympatii dla Darka i chłopaków bo z większością miałem okazje grać w przeszlosci..
Adi
22 Gru 2016, 20:23
Do Jasia C. z Zibu ile Ci płacą że tam grasz?
golki
22 Gru 2016, 10:53
tak naprawde dopiero po trzeciej kolejce będziemy wiedzieć kto walcyć będzie o pudło,a kto będzie obstawiał ogony.
Klobuk
22 Gru 2016, 00:05
Błażej nie wiem dlaczego tak uważasz ale chyba zaprezentowali się na tą chwilę bardzo dobrze na tle drużyny która była wskazywana na faworyta!!! Na pewno mecz z Jagielonczykami pokaże co w tym sezonie ugrają?
Błażej
21 Gru 2016, 22:35
WWW XD jak Antra wygra z Jagielończykami to będzie to cud. Antra to jest bardzo średnia ekipa na środek tabeli.
kibic
21 Gru 2016, 19:49
Do WWWxd .... Może twoim zdaniem jest subiektywna lecz ja uważam iż Nie do końca.Przede wszystkim to Antra nie zagrała nic wielkiego prócz tego że udało im się wykorzystać wszystkie okazje,ale brawo!.To Stalko nędznie słabo zagrało.Pączek to był zakalec. Owszem Ro trans wykorzystał szanse że Fametal był w słabszej dyspozycji i szczęśliwym trafem strzelił pierwszy bramkę ito zmusiło metalowców do odkrycia no iiiiii kolejny gol,też brawo .Wydaje się źe Oldboys dobrze obrał taktykę broniąc się zmuszając do pogoni za bramką zdeterminowany Kantor,nie dał się złamać i efekt jest !A dlaczego Cię nie zachwycił Jagielończycy i ubiegłorocznyroczny mistrz skoro wygrali wysoko mądrze wykorzystali swe sytuacje i wypunktowali rywali.Moźe reszta na podobnym z zeszłego roku poziomie nie zachwyciła ale to pierwsza kolejka i pewnie byli onieśmieleni
WWW XD
20 Gru 2016, 12:12
SUBIEKTYWNA OCENA PIERWSZEJ KOLEJKI NAJLEPSI: ANTRA i ROMTRANS. Te dwie drużyny wygrały po dobrej grze z mocnymi rywalami pokazując, że mogą stanąć na drodze każdej drużyny w tej lidze. Dodatkowe uznanie dla bramkarzy tych dwóch drużyn za bezbłędne mecze i obronione rzuty karne. Szacunek. Młodzież ma się od kogo uczyć FUKS KOLEJKI: (i pewnie całego sezonu): OLDBOYS. Nie wiem czy nie wykorzystali limitu szczęścia na cały sezon. Piłka krążyła po ich polu karnym, ale bramkę mijała jak zaczarowana. Słupki, obrony bramkarza i obrońców, minimalnie niedokładnie podania… A w ostatniej minucie strzał do pustej bramki przez całe boisko… Tylko dalej nie wiemy, na co tak naprawdę stać OLDBOYS. SZKODA ICH: KANTOR-DEMARKO, FA-METAL i STALCO. Grali dobrze, ale trafili na jeszcze lepszych (ANTRA i ROMTRANS) lub tych, co mieli mnóstwo szczęścia (OLDBOYS). Żadnej z tych drużyn nie można skreślać, bo mają mocne składy i mogą wygrać z każdym. Dla przypomnienia, dwa sezony temu JAGIELLOŃCZYCY (grający dzisiaj w KANTOR DEMARKO) przegrali w pierwszej kolejce z PANKAMI, żeby później wygrać całą ligę. WYGRALI, CHOĆ NIE ZACHWYCILI: ZIB i JAGIELLOŃCZYCY. Mistrzowie chyba trochę zlekceważyli młodzież z AGG i dopiero po przerwie udowodnili swoją wyższość, prezentując przy okazji jak wykorzystać przepis o karnych. JAGIELLOŃCZYCY, mimo pogromu, nie zaprezentowali nic nadzwyczajnego, a ich prawdziwe możliwości sprawdzi w najbliższej kolejce ANTRA. I będzie faworytem tego meczu CIĄGLE NIEWIADOMA: KORAL i AGG. Obie drużyny przegrały, ale po niezłej grze. KORAL w pięcioosobowym składzie nie dał rady Pankom, AGG mistrzom z Miedźna. Teraz sprawdzą się w bezpośrednim pojedynku. Koral chyba musi ściągnąć do składu swojego króla strzelców z poprzedniego sezonu, bo w przeciwnym razie może mieć ciężko z każdym przeciwnikiem. BEZ ZMIAN: PANKI, PROMIL i Administrator strony ALHPN. PANKI zagrały dobrze i na poziomie, pierwsze cztery mecze powinni rozstrzygnąć na swoją korzyść, co da im świetną pozycję przed trudniejszymi pojedynkami. PROMIL i ALHPN? Kolejny sezon słabo i bez zmian. Ciężko się to ogląda. I co najgorsze, brak perspektyw. W drugiej kolejce najciekawiej zapowiadają się spotkania FA-METAL – ZIB i JAGIELLOŃCZYCY-ANTRA. Ale emocji nie powinno zabraknąć w spotkaniach drużyn przegranych w pierwszej kolejce: KANTOR DEMARKO – STALCO i KORAL-SEVEN – AGG. ROMTRANS i PANKI powinny sobie spokojnie poradzić ze swoimi przeciwnikami. Choć już pierwsza kolejka pokazała, że nie można być pewnym niczego. Będzie się działo…
golki
19 Gru 2016, 16:46
to chyba dobrze drogi zawodniku..
zawodnik
19 Gru 2016, 11:50
z roku na rok turniej klobucki jest coraz lepiej obsadzony nie dlugo beda sie zglaszaly druzyny ze slaska..tak dalej...
laki
19 Gru 2016, 11:41
Kiedy można spodziewać się relacji wideo?
xxx
18 Gru 2016, 15:44
w zibie przeoczono bramke Jurka Jarczoka
...
18 Gru 2016, 02:21
Samoboj, sorry za nieuwage
...
18 Gru 2016, 02:20
Malenka uwaga do prowadzacego forum: Jest maly blad w imieniu Jakuba Chwista na liscie strzelcow [przepraszam, już poprawione (Admin)] W zespole Zibu na liscie strzelcow suma bramek wynosi 5, kogos przeoczyliscie. Pozdrawiam
Sgp
18 Gru 2016, 00:19
A czego spodziewałeś się po Zenku
kibic
17 Gru 2016, 20:16
zgadzam się z obserwatorem sędziowanie jak na razie kicha
obserwator
17 Gru 2016, 15:34
Sędziowie bez rewelacji...
golki
17 Gru 2016, 12:59
No i mieliśmy wczoraj pare niespodzianek.
Xxx
17 Gru 2016, 10:17
Dla olbija bramje strzelil CHwis Kuba anie Jedrysiak [poprawione (Admin)]
Widz
17 Gru 2016, 09:56
Poziom sędziowski po pierwszej kolejce pozostawia wiele do życzenia...
Błażej
16 Gru 2016, 23:22
Pierwsza kolejka i pogrom faworytów.
ALHPN
16 Gru 2016, 23:18
I kol. 16 XII 2016 Kantor Demarko - Oldboy's Miedźno 0 : 1 (0 : 0) (Old)Chwist J. KORAL/SEVEN - PANELUKS Panki 2 : 3 (0 : 1) (K/S) Palutkiewicz M., Obała P.; (Pan) Chrzęstek D,-2, Pietrzak M. AGG RE Cz-wa - ZIB Bernat 2 : 6 (1 : 0) (AGG)Lizurej M.-2; (ZIB) Cianciara J.-4, Banaś D., sam. ANTRA Kłobuck - Stalco 4 : 0 (2 : 0) (ANT)Tomziński C.-3, Strzelczyk M. FA-METAL Cz-wa - ROMTRANS 0 : 2 (0 : 1) (ROM)Chłód J.-2. Jagiellończycy - PROMIL 8 : 0 ( 4 : 0) (JAG)Błaszczyk P-3, Nowak G-2, Tomczyk K-2, Telęga R.
Typer
16 Gru 2016, 13:49
KANTOR DEMARKO - OLDBOYS 2 KORAL-SEVEN - PANELUKS 2 AGG RE - ZIB BERNAT 2 ANTRA - STALCO 2 FA-METAL - ROMTRANS 2 JAGIELLOŃCZYCY - PROMIL 2
Typer
16 Gru 2016, 12:41
A co, w ciemno. Zobaczymy co z tego wyjdzie. KANTOR DEMARKO - OLDBOYS 1 KORAL-SEVEN - PANELUKS 1 AGG RE - ZIB BERNAT X ANTRA - STALCO X FA-METAL - ROMTRANS 1 JAGIELLOŃCZYCY - PROMIL 1
jjo
15 Gru 2016, 20:23
Tylko umyjta ją przed rozgrywkami a nie po nich.
ALHPN
15 Gru 2016, 15:34
Sala gimnastyczna będzie myta w każdy piątek, by zapewnić nam jak najlepsze warunki do przeprowadzenia rozgrywek.
Kibic
14 Gru 2016, 22:25
Umyjcie hale bo jest lodowisko na ta chwile stan parkietu jest nie do gry tragedia pozdrawiam
WWW XD
13 Gru 2016, 18:50
Niby drużyny na papierze nie grają, ale z drugiej strony papier przyjmie wszystko, więc można typować. Najsilniejsze drużyny wydają się mieć FA-METAL, KANTOR DEMARKO i ZIB BERNAT. FA-METAL co roku był w czołówce ligi, mając mocny i równy skład. A teraz, wzmocniony Cyrulińskim, Zalewskim i Pietrasińskim urasta do roli głównego faworyta ligi. Nie ustąpi mu na pewno mistrz ligi – ZIB BERNAT. Ubiegłoroczny skład wzmocniony doświadczonymi Kowalikiem i Baryłą powinien ponownie powalczyć o miejsce na podium. Natomiast KANTOR DEMARKO, to dwa lata z rzędu mistrz częstochowskich oldbojów i zawodnicy grający w ubiegłych dwóch sezonach ALHPN w drużynie Jagiellończyków. Moim zdaniem, między tymi trzema drużynami rozegra się walka o mistrzowski tytuł. Ich bardzo wyrównane składy sprawiają, że chyba w każdym meczu powinni być stawiani w roli faworytów. Drużynami, które będą chciały pomieszać szyki ww. trójce będą zapewne kłobuckie STALCO i KORAL oraz tradycyjnie JAGIELLOŃCZYCY. Każda z nich ma w swoich szeregach dobrych i doświadczonych zawodników, a kilku nowych zawodników pewnie będzie się chciało jak najlepiej zaprezentować. Absolutnie nie chcę odbierać szans pozostałym drużynom w ligowej stawce, ale rzeczywiście dopiero pierwsze kolejki pokażą, czy stać ich na wyrównaną walkę z ww. szóstką. Nie wiadomo co pokażą drużyny ROMTRANSU i PANELUKSU. Ciekawe składy, nieźli zawodnicy. Myślę, że obie drużyny będą trudne do pokonania. Niewiadomą stanowią dla mnie niewymienione wcześniej drużyny ANTRY, AGG, OLDBOYS i PROMIL. Już pierwsza kolejka da odpowiedzi na kilka pytań. Tak, czy inaczej, będzie się działo…
Do kibic
13 Gru 2016, 09:08
Weź ty się dobrze wyśpij... Składy są tak w tym roku pomieszane, że póki nie rozegrana zostanie pierwsza kolejka, ciężko stwierdzić jaki poziom prezentuje dana drużyna w nowym zestawieniu
kibic
12 Gru 2016, 21:46
Może jakaś obstawka :poz 1-Oldboys musi się nieżle napocić,ale jednak NIE nie z tą drużyną co ma aspiracje na zdobycie głównego trofeum,poz2-Seven/Koral bo mają króla strzelców a Paneluks chyba wrócił do starszego składu,poz3-remis byłby niespodzianką lecz wygra mistrz ubiegłoroczny Zib ciekawe co w tym roku?,poz4-Nadzieja Kłobucka Stalko..sie bedzie stawiać, a Antra mimo sporych zmian i wzmocnień chyba jeszcze nie teraz,poz5-Fametal mocno wzmocniony wygra i to wysoko z mieszanką..[ale nie wybuchową] Miedzna i Ostrów,poz6-Jagielony łatwo przejdą Promil który mimo stażu w lidze chyba bedzie dalej dostarczał punktów
Ciekawy
11 Gru 2016, 13:42
Witam, kiedy będzie dostępny kompletny terminarz?
ja
11 Gru 2016, 12:41
Ludzie liga upada i poziom. Wiele ekip zglosilo sie na koncu i zlitosci bo sentyment. Poziom gorszy od 3 lat. Dzieki sedzia i brudnemu parkietowi. Ekipy zlabe cz-wa odpuscila bo graja puchar na Zawodziu wiec ostatni marny sezon .... dawniej bylo ok ok ok ok
kibic
10 Gru 2016, 20:58
Chciałem tez zauważyć że coraz więcej młodych ,a mniej Starszyzny gra w rozgrywkach bądź co bądź amatorskich,to i chyba gra będzie lepsza ?.
kibic
10 Gru 2016, 20:48
Nie mogę się juz doczekać pierwszych meczy
Bramkarz
07 Gru 2016, 10:48
Jak mozna byc bramkarzem i prosic sie o gre. Miro cienki jestes ze nie grasz ???
miro
06 Gru 2016, 23:00
695746596
Gosc
06 Gru 2016, 22:48
Miro podeślij nr tel jutro zadzwonie
miro
06 Gru 2016, 21:27
doświadczony bramkarz chętny do gry na hali
ALHPN !!!
05 Gru 2016, 20:53
Z przyczyn od nas niezależnych, jesteśmy zmuszeni do przesunięcia I kolejki rozgrywek ALHPN na dzień 16 XII 2016 (piątek). Zostaliśmy poinformowani, że w dniu 9 XII odbędą się Mistrzostwa Śląska w taekwoondo i ze względu na dużą obsadę zakończą się na tyle późno, że będą kolidować z naszymi rozgrywkami. W związku z powyższym zdecydowaliśmy j.w. JP.
ALHPN
04 Gru 2016, 21:49
5 grudnia będzie można dogadać się z innymi drużynami nt m.in innej kolejności meczy. 4 drużyny już wcześniej zgłosiły prośby o mecze w o określonej porze dlatego zostały to uwzględnione w I kolejce, reszta kolejek w terminarzu po zebraniu. A na 5 XII prosimy kapitanów/kierowników drużyn o listy zgłoszeń, omówione zostaną sprawy organizacyjne, szczególnie dotyczy to drużyn nowych. W sprawach ALHPN tak czy tak jesteśmy cały czas do dyspozycji pod mail'ami czy telefonami. Forum nie jest najlepszym miejscem do wymiany uwag w tych sprawach.
Jarek
04 Gru 2016, 20:21
Pytanie do organizatora. Po co jest spotkanie 5 grudnia, jak losowanie się odbyło i godziny są już ustalone? Czy jest możliwość przełożenia meczu Kantor - Oldboys na inna godzinę?
halówkowy
03 Gru 2016, 23:24
Grałem dwa lata temu w tym turnieju. W klubach też grałem różnych przez 9 lat nie gram już od 2 lat koniec kariery. Ale w turniejach zawsze chętnie pogram. Mój numer Tel 514 697 067
Luu
02 Gru 2016, 23:21
Domagamy się konsekwencji organizatorów .Albo są zasady albo wolna amerykanka ,co przekłada się na wyciąganie konsekwencji na meczach,do tyłka..?
...
02 Gru 2016, 23:16
Jak zwykle regulamin turnieju jest tylko wtedy ,jak trzeba kogoś uwalnia. Ponoć składy miały być do 30 listopada,chyba niektórzy mają organizatorów w du..e
Wenx
02 Gru 2016, 23:10
A kto Ty jesteś bramkarzu? Daj namiar!
halówkowy
02 Gru 2016, 22:41
Poszukuje któraś z drużyn bramkarza?
kibic
01 Gru 2016, 21:02
a gdzie składy reszty drużyn ? Czyżby nie dostosowały się do regulaminu i nie podały składów organizatorom do 30 listopada ? Widać jak organizatorzy i regulamin są szanowani przez te drużyny
do 4-4-2
01 Gru 2016, 17:24
lepiej będzie odwrotnie (tyłem do bramki przeciwnika) i tak d..a z tyłu i tak :-)
4-4-2
01 Gru 2016, 13:51
Kiedy podacie terminarz? Chciałbym wiedzieć jak ustawić drużynę w pierwszym meczu, czy 2 z przodu i 2 z tyłu, czy raczej odwrotnie?
To jo
28 Lis 2016, 20:16
Widzę że w Kłobuckiej lidze coraz więcej Częstochowy,głód wygrywania turniejów drużyny MK- tim przyprowadził ich też do naszej gminy.Coraz mniej drużyn powiatowych bo nie dostosowany regulamin ,coraz większe wpisowe,nieumiejętność rozwiązywanie problemów meczowych i werdyktów sędziowskich powoduje znie hęcanie się i eliminowanie zawodników, a tym samym drużyn miejscowych. Myślę źe w tej sytuacji kłobuckie drużyny skazane są na przegrywanie lub walkę w środku tabeli.Jeszcze sprowadzają "maskotkę " turnieju Zenona ,co zakochany jest w drużynach z Częstochowy,szczególnie Jagielony!.No będzie się działo ,tym razem pudło to były MK -TIM, Fametal,Jagielony,może Improbud.No i znów zebranie za 5ęć dwunasta żeby kierownicy nie mieli nic do ustalenia.
Ciekawski
25 Lis 2016, 13:47
A kiedy można wymienić sędziego? Np. Dąbrowskiego, który w ubiegłym roku wprowadzał sporo zamieszania na parkiecie, nawet w meczach, w których nie było większych emocji czysto piłkarskich. Czy będzie możliwość zmiany sędziego, np. po 3 kolejce?
ALHPN
25 Lis 2016, 07:23
Zawodnika można wymienić tylko wtedy gdy nie znalazł się w żadnym protokole meczowym.
Jarek
24 Lis 2016, 20:25
Czy można wymienić zawodnika czy tylko dopisać?
ALHPN
24 Lis 2016, 14:34
Sędziowie którzy będą nam sędziować w tej edycji to Zenon Dąbrowski i Andrzej Bartelt.
Pepe
23 Lis 2016, 18:28
Pan Dabrowski ma chyba swoje najlepsze lata za saba . Moze jakis mlodszy sedzia
Pepe
23 Lis 2016, 18:27
Bardzo prosimy o zmiane sedziow na ten sezon
ALHPN
23 Lis 2016, 17:07
Propozycje zmian w regulaminie przyjmowaliśmy do 30 września, bo na tej podstawie drużyny kompletują składy. Obecny jest na stronie od pażdziernika i nikt do tej pory nie wnosił o jakieś zmiany. Obecnie dopuszczamy taką możliwość za zgodą wszystkich 12 drużyn. Zmiany w regulaminie na tydzień przed rozgrywkami to nie jest najlepszy pomysł, chociaż nie wiem na czym by miały polegać? JP
Bywalec
23 Lis 2016, 15:48
Kiero oczywiście
Bywalec
23 Lis 2016, 15:43
Zgadzam Się z KOIERO!!!
Kiero
22 Lis 2016, 23:06
Kiedy będzie zebranie druźyn i kapitanów bo mam cenne uwagi co do regulaminu .Mam nadzieje panie Palutkiewicz że nie na ostatnią chwilę jak co roku kiedy wszystko musi zostać w myśl waszych ustaleń.Mogli byście wcześniej powiadomić kierowników druźyn kto będzie sędziować ,bo my teź chcemy o tym decydować,bo płacimy za to kasę.!!
dd
21 Lis 2016, 18:47
a wreczyca nie gra w tym roku?
ALHPN
20 Lis 2016, 10:22
Jagiellończycy są 12 drużyną która uzupełniła skład XI ALHPN. Tak więc startujemy w komplecie, 9 grudnia, o godz. 18.30 (wszystkie kolejki o tej godzinie). Co do sędziów, do środy powinniśmy podać obsadę. JP
Xx
19 Lis 2016, 22:42
Bardzo proszę organizatora źeby ogłosił kto będzie nam w tym roku (psuł krew) gwizdając na parkiecie.
ALHPN
17 Lis 2016, 15:13
Chodzi o aktualnie zgłoszonych zawodników, czyli tych na jesień 2016. Jeśli ma Pan zawodnika, który był zgłoszony na wiosnę, a na jesień już nie, to może grać.
Zgłoszeni zawodnicy
17 Lis 2016, 13:38
Celem wyjaśnienia: chodzi o zawodników zgłoszonych do rozgrywek jesienią 2016 r. czy w ogóle w 2016 r.? Np. co z zawodnikiem, który uczestniczył w rozgrywkach na wiosnę 2016 r. ale już jesienią 2016 r. nie? PS. Bo chyba nie chodzi o zawodników zgłoszonych w 1985 r. czy w innych odległych latach?
ALHPN
17 Lis 2016, 12:48
"Zawodnicy - dopuszcza się udział w drużynie jednego zawodnika zgłoszonego do rozgrywek PZPN, OZPN oraz bez ograniczeń powyżej 40 roku życia." Regulamin mówi jasno o zgłoszeniu, to czy ktoś faktycznie uczestniczył (grał) czy też nie, nie będzie rozpatrywane. Czyli wystarczy być zgłoszonym, by być rozpatrywanym jako uczestnik rozgrywek PZPN/OZPN. Jeśli potrzeba jeszcze uściślić: - Można zgłosić jednego zawodnika zgłoszonego do PZPN/OZPN do lat 40 - Można zgłosić ilu się chce zawodników zgłoszonych do PZPN/OZPN powyżej lat 40
Pytanie do organizatorów
16 Lis 2016, 16:59
Czy pozostaje aktualny przepis dotyczący uczestnictwa zawodników zrzeszonych? Czy drużyna może zgłosić jednego takiego zawodnika? Rozumiem, że w drużynie może być wyłącznie jeden zawodnik, który uczestniczył w rozgrywkach PZPN lub OZPN jesienią 2016 r.? A ograniczenie to nie dotyczy zawodników powyżej 40 roku życia? Uczestniczył, tzn. grał w jakimś meczu czy również był zgłoszony do rozgrywek, ale nie zagrał nawet minuty? PS. Proponowałbym uściślić zapis regulaminu w tym zakresie.
ALHPN
14 Lis 2016, 14:52
Rozgrywki rozpoczniemy 9 grudnia.
Kibic_3
14 Lis 2016, 14:33
Witam. Kiedy planowane jest rozpoczęcie rozgrywek?
Jarek
13 Lis 2016, 13:14
Będzie inna nazwa niż meblodrew. Pozdrawiam Jarek
ALHPN
12 Lis 2016, 14:54
MEBLODREW Cz-wa jest 11 drużyną która zgłosiła się do rozgrywek.
ALHPN
10 Lis 2016, 07:15
ROMTRANS Ostrowy jest dziesiątą drużyną która zgłosiła się do rozgrywek, tak więc możemy ogłosić, że XI edycja ligi odbędzie się zgodnie z terminem. Nie zamykamy jeszcze listy zgłoszeń i do 26 XI drużyny które uzupełnią ligę do 12 drużyn będą mogły uczestniczyć w lidze. Decyduje teraz kolejność zgłoszeń. JP
ALHPN
08 Lis 2016, 20:26
Paneluks Panki dołączył do drużyn XI edycji ALHPN.
Dasiu
08 Lis 2016, 16:27
Źle się doczytałem, jest 8 drużyn puki co
Dasiu
07 Lis 2016, 19:23
Czyli teoretycznie brakuje jeszcze jednej drużyny a najlepiej 3?
Dooooooo
05 Lis 2016, 14:36
Zwracam się do prowadzących alpin.Dobrze by było źeby moźna wpisywać na listę więcej ludzi albo moźna było w trakcie gry zastąpić zawodnika innym zawodnikiem.Bo niektóre zespoły mają problemy kadrowe (mówiąc o stałych zawodnikach na całą ligę).Pomyślcie o tym!
ALHPN
05 Lis 2016, 13:57
Drużyny FAMETAL i ZIB Miedźno potwierdziły udział w XI ALHPN.
ALHPN
02 Lis 2016, 10:35
Formalne potwierdzenie udziału w rozgrywkach zgłosiło 6 drużyn: ANTRA, KORAL/SEVEN, PROMIL, AGG Rozdzielnie Elektryczne, STALCO Kłobuck, (bez nazwy) Miedźno. W związku z powyższym oraz że niektórzy jeszcze się wahają i kompletują składy, przedłużamy termin zgłoszeń do 10 XI po czym podejmiemy ostateczną decyzję co do tegorocznych rozgrywek. JP
Chętny
01 Lis 2016, 22:10
Witam jeśli jakaś drużyna potrzebowała by zawodnika to jestem chętny do gry mogę grać na bramce jak i w polu,mam 22 lata, mój numer kontaktowy to 601872304
noname
01 Lis 2016, 22:04
zgłosiło się 12? czy można jeszcze zgłaszać drużynę?
ALHPN
28 Paź 2016, 17:08
Zgłosiło się już 7 drużyn.
Mario
24 Paź 2016, 10:52
Witam czy sa juz jakies druzyny ??

Krótkie zasady:
1. Nie obrażamy, nie przeklinamy.
2. Nie podszywamy się pod nikogo.
Takie komentarze będą szybko usuwane.


Patronat oraz Sponsorzy:
Seven-II
Urząd Miasta Kłobuck
Starostwo Kłobuck
Fa-Metal
Ekobud
Stalco
Antra
Gazeta Kłobucka
astar.czest.pl
cz-pilka.pl
GIS
Gimnazjum Kłobuck
© G 2016 Strona główna