Amatorska Liga Halowej Piłki Nożnej w Kłobucku

Komentarze

uhivafuges
22 Cze 2019, 06:28
http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Buy Amoxicillin <a href="http://mewkid.net/buy-amoxicillin/">Amoxicillin 500mg Capsules</a> psw.fwto.futsalklobuck.pl.roi.gs http://mewkid.net/buy-amoxicillin/
bixahiyu
22 Cze 2019, 06:00
http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Amoxicillin 500 Mg <a href="http://mewkid.net/buy-amoxicillin/">Amoxicillin</a> fzv.atmj.futsalklobuck.pl.oka.kf http://mewkid.net/buy-amoxicillin/
utapexevitdip
22 Cze 2019, 05:45
http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Capsules <a href="http://mewkid.net/buy-amoxicillin/">Amoxicillin 500mg Capsules</a> fcc.kqvn.futsalklobuck.pl.zgo.fp http://mewkid.net/buy-amoxicillin/
uqohiyeuyosu
22 Cze 2019, 05:34
http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Buy Amoxicillin <a href="http://mewkid.net/buy-amoxicillin/">Amoxicillin</a> bba.qnuw.futsalklobuck.pl.lkn.ek http://mewkid.net/buy-amoxicillin/
ALHPN
03 Mar 2019, 18:12
Informacja z zakończenia XIII Amatorskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej
Kłobuck 2018/19:

Zaproszeni goście, sponsorzy, fundatorzy nagród w naszych rozgrywkach:
Burmistrz Miasta i Gminy Kłobuck – Jerzy Zakrzewski
Członek Zarządu Powiatu – Biernacki Maciej
Dyrektor Gimnazjum – Paweł Kotkowski
Firmy, które wspomogły w różny sposób nasze rozgrywki: EKOBUD - bracia Misiak, AVENET, BETA oraz z urzędu- SEVEN-II i KORAL.
Obsługa prasowa: Gazeta Kłobucka - Stanisław Wrzesiński, portal internetowy cz-piłka Waldemar Deska
Obsługa ALHPN:
Obsługa kamery: Zielonka Maciej (Kanał Zielony)
Obsługa strony internetowej: Marek Palutkiewicz, Grzegorz Palutkiewicz
Obsługa konsoli (nagłośnienie, tablica wyników): Wojnowski Damian, Żurawski Szymon
Ochrona: Policja
Dziękujemy całej obsłudze hali

Trochę statystyki:

W XIII turnieju wzięło udział 11 zespołów, 125 zawodników, w tym w wieku do 30 lat - 60; do 40 lat - 32; w wieku 40+ wystąpiło 27 i w wieku 50+ 6 zawodników.
Strzelono (351) 292 bramki, co daje w 61 meczach (5,5) 5,3 bramki na mecz, najmniej ich padło w kolejce 11 (17), a najwięcej w 3 (34); na listę strzelców wpisało się 71 zawodników.

Sędziowało 3 arbitrów: Andrzej Bartelt i Stanisław Toborek jako główni arbitrzy oraz Mariusz Komański.
Dziękujemy.

Drużyny: nagrody i wyróżnienia
Tabela:

XI PATYNKI (23) Ambicji i woli walki nie można im odmówić. Wynik nie był rzeczą najważniejszą, nie zrażali się i w każdym meczu dawali z siebie wszystko Z meczu na mecz byli coraz lepsi, jednak zabrakło trochę doświadczenia by zająć wyższe miejsce.

X. MARBUD K-ck (36) - Drużyna waleczna i ambitna, rozkręcała się w trakcie rozgrywek i co niektórych zaskoczyła. Zapewne stać ich było na wyższe miejsce.

IX FC Kamyk (23) Najmłodsza drużyna w rozgrywkach rzutem na taśmę zdobyła IX pozycję. Osiągnęli kilka wartościowych wyników i niewiele brakowało aby ich zdobycz punktowa była wyższa Odpowiednia pozycja żeby myśleć o miejscach wyżej w następnych rozgrywkach.

VIII STALCO (30). Drużyna zapewne mierzyła wyżej w tabeli ale takich drużyn było więcej. W tym gąszczu przypadło miejsce VIII

VII LEWAR Panki (37) Drużyna doświadczona, ze świetnymi indywidualnościami, bardzo długo utrzymywała się wysoko w tabeli, W pełnym składzie byli groźni dla wszystkich.

VI SEVEN (42) W najstarszej drużynie w lidze miejsce stosownie do wieku, tym razem słabszy sezon, jest się z czego odbić.

V ROMTRANS (31) Od lat drużyna Romtransu gra na przyzwoitym dobrym poziomie i jest trudnym przeciwnikiem dla każdej drużyny. Solidna taktyka, walka do końca z każdym rywalem. W tym roku miejsce V.


IV KORAL (34) Miejsce tuż za podium do którego jednak trochę brakło. Drużyna, której aspiracje były wyższe, choć i tak zagrozili drużynom z czołówki. W tej edycji miejsce IV.

Fair-play: W tym roku postanowiliśmy nie przyznawać tej nagrody drużynowo ani indywidualnie.
W całej rundzie zanotowaliśmy tylko 6 żółtych kartek. W związku z powyższym, jako organizatorzy dziękujemy wszystkim zawodnikom, że potrafili się dostosować do atmosfery naszej ligi i cała energia poszła w umiejętności piłkarskie, techniczne dzięki czemu również kibice mieli więcej do oglądania gry niż przerw w meczach. Nagroda fair-play dla wszystkich drużyn i zawodników ALHPN.

Nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Jacek Rokosa (Koral) 25 bramek.

Nominowani bramkarze: Szewczyk Mirosław (ANTRA), Tomczyk Tomasz (SEVEN), Gąsienica Łukasz (PANELUKS), Adrian Woszczyna (LEWAR).
Kapitanowie drużyn zdecydowali o wyborze na najlepszego bramkarza XIII edycji: 7 głosów otrzymał Łukasz Gąsienica (NICEHAFT).

Nagrody MVP dla gracza niezrzeszonego:
Nominowani: Kasiński Wojciech (AUTODAR), Hudy Krzysztof (ANTRA), Gala Paweł (Romtrans), Garus Krzysztof (Stalco), Chrzęstek Dawid (Nicehaft), Kasprzyk Adrian (Koral), Igor Hrebeniuk (FC Kamyk), Jacek Rokosa (Koral)
Najwięcej głosów uzyskał zawodnik z drużyny Koral - Jacek Rokosa

Nominowani najlepsi zawodnicy MVP: Jacek Rokosa (KORAL), Cezary Tomziński (ANTRA), Pasieka Tomasz (PANELUKS), Chrząstek Jakub (NICEHAFT), Chłód Jerzy (KORAL), Turek Tomasz (KORAL).
Większość głosów (4) otrzymał Cezary Tomziński (ANTRA)

Podium drużynowo:

III NIECHAFT (27) – Nazwa drużyny nowa, zawodnicy starzy doświadczeniem przebojem wdarli się na podium prezentując ciekawą, atrakcyjną i skuteczną grę w naszych rozgrywkach.

II ANTRA Kłobuck (29). najlepszy zawodnik ligi - Czarek Tomziński, i świetna gra zespołowa reszty drużyny, nie pozwoliły przeciwnikom na zepchnięcie Antry z podium. Nie było tak łatwo jak w ubiegłym sezonie ale determinacja i wola walki pozwoliły utrzymać wysoki poziom sportowy zespołu. Wielkie gratulacje i brawa.

I AUTODAR Cz-wa (40) W tym roku to drużyna która nadawała ton naszej lidze i najlepsze mecze w tych rozgrywkach odbywały się z ich udziałem. Doświadczenie zawodników, świetne indywidualności i taktyka, pozwoliły im wygrać w kluczowych meczach i zająć najwyższe miejsce na podium.

Dziękujemy aktywnym forumowiczom, których opinie ożywiały naszą ligę. Dziękujemy kibicom za frekwencję, za doping i żywe reakcje, a zawodnikom za emocje do ostatniego gwizdka.

Organizatorzy:
Janusz Palutkiewicz, Witold Jagielski, Marek Palutkiewicz.
Kłobuck 01 III 2019

Komentowanie wyłączone.


Patronat oraz Sponsorzy:
Seven-II
Urząd Miasta Kłobuck
Starostwo Kłobuck
Kanal ZIelony
Ekobud
Stalco
Antra
Gazeta Kłobucka
astar.czest.pl
cz-pilka.pl
GIS
SP nr3 w Kłobucku
© G 2019 Strona główna