XI Kolejka 03.03.2017r. g.18:00 | |
PROMIL | - | AGG RE | 0 : 3
|
OLDBOYS | - | FA-METAL | 2 : 1
|
KORAL-SEVEN | - | ZIB BERNAT | 5 : 3
|
PANELUKS | - | ANTRA | 2 : 3
|
KANTOR DEMARKO | - | JAGIELLOŃCZYCY | 2 : 7
|
ROMTRANS | - | STALCO | 3 : 3
|
21:15 Zakończenie ligi
|
|
X Kolejka 24.02.2017r. g.18:30 | |
OLDBOYS | - | AGG RE | 4 : 3
|
PANELUKS | - | STALCO | 1 : 3
|
JAGIELLOŃCZYCY | - | ZIB BERNAT | 3 : 3
|
PROMIL | - | ROMTRANS GOLSE | 1 : 4
|
KANTOR DEMARKO | - | ANTRA | 2 : 5
|
KORAL-SEVEN | - | FA-METAL | 2 : 5
|
|
IX Kolejka 17.02.2017r. g.18:30 | |
STALCO | - | AGG RE | 2 : 3
|
PROMIL | - | FA-METAL | 1 : 6
|
PANELUKS | - | JAGIELLOŃCZYCY | 3 : 3
|
KANTOR DEMARKO | - | ZIB BERNAT | 3 : 1
|
ROMTRANS GOLSE | - | ANTRA | 2 : 4
|
OLDBOYS | - | KORAL-SEVEN | 2 : 7
|
|
VIIIKolejka 10.02.2017r.g.18:30 | |
PROMIL | - | OLDBOYS | 2 : 4
|
AGG RE | - | JAGIELLOŃCZYCY | 1 : 2
|
ZIB BERNAT | - | PANELUKS | 5 : 1
|
ANTRA | - | FA-METAL | 2 : 3
|
ROMTRANS GOLSE | - | KANTOR DEMARKO | 5 : 1
|
STALCO | - | KORAL-SEVEN | 1 : 3
|
|
VII Kolejka 03.02.2017r. g.18:30 | |
ANTRA | - | PROMIL | 4 : 0
|
JAGIELLOŃCZYCY | - | OLDBOYS | 5 : 0
|
FA-METAL | - | PANELUKS | 3 : 1
|
AGG RE | - | ROMTRANS GOLSE | 2 : 2
|
ZIB BERNAT | - | STALCO | 1 : 5
|
KORAL-SEVEN | - | KANTOR DEMARKO | 5 : 2
|
|
VI Kolejka 27.01.2017r. g.18:30 | |
AGG RE | - | KANTOR DEMARKO | 2 : 3
|
STALCO | - | OLDBOYS | 1 : 1
|
ZIB BERNAT | - | PROMIL | 8 : 0
|
ROMTRANS GOLSE | - | PANELUKS | 0 : 1
|
FA-METAL | - | JAGIELLOŃCZYCY | 2 : 0
|
ANTRA | - | KORAL-SEVEN | 5 : 1
|
|
V Kolejka 20.01.2017r. g.18:30 | |
AGG RE | - | ANTRA | 2 : 8
|
ZIB BERNAT | - | OLDBOYS | 6 : 1
|
STALCO | - | FA-METAL | 5 : 3
|
ROMTRANS GOLSE | - | JAGIELLOŃCZYCY | 1 : 0
|
PANELUKS | - | KANTOR DEMARKO | 0 : 2
|
PROMIL | - | KORAL-SEVEN | 1 : 10
|
|
IV Kolejka 13.01.2017r. g.18:30 | |
AGG RE | - | PANELUKS | 4 : 4
|
STALCO | - | PROMIL | 4 : 1
|
ZIB BERNAT | - | ROMTRANS GOLSE | 2 : 2
|
ANTRA | - | OLDBOYS | 4 : 0
|
FA-METAL | - | KANTOR DEMARKO | 4 : 0
|
JAGIELLOŃCZYCY | - | KORAL-SEVEN | 1 : 4
|
|
III Kolejka 30.12.2016r. g.18:30 | |
OLDBOYS | - | PANELUKS | 0 : 3
|
ANTRA | - | ZIB BERNAT | 7 : 2
|
KORAL-SEVEN | - | ROMTRANS GOLSE | 1 : 2
|
FA-METAL | - | AGG-RE | 5 : 2
|
KANTOR DEMARKO | - | PROMIL | 7 : 1
|
JAGIELLOŃCZYCY | - | STALCO | 1 : 2
|
|
II Kolejka 23.12.2016r. g.18:30 | |
PANELUKS | - | PROMIL | 4 : 2
|
KORAL-SEVEN | - | AGG RE | 4 : 2
|
OLDBOYS | - | ROMTRANS GOLSE | 0 : 0
|
FA-METAL | - | ZIB BERNAT | 2 : 3
|
KANTOR DEMARKO | - | STALCO | 1 : 7
|
JAGIELLOŃCZYCY | - | ANTRA | 5 : 0
|
|
I Kolejka 16.12.2016r. g.18:30 | |
KANTOR DEMARKO | - | OLDBOYS | 0 : 1
|
KORAL-SEVEN | - | PANELUKS | 2 : 3
|
AGG RE | - | ZIB BERNAT | 2 : 6
|
ANTRA | - | STALCO | 4 : 0
|
FA-METAL | - | ROMTRANS GOLSE | 0 : 2
|
JAGIELLOŃCZYCY | - | PROMIL | 8 : 0
|
|